Yükleniyor...

Togg Test Sürüşü Ödüllü Blockchain Days Başlıyor

ODTÜ Blockchain Topluluğu tarafından düzenlenen Blockchain Days kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Togg Test Surusu Odullu Blockchain Days Basliyor

ODTÜ Blockchain Topluluğu tarafından düzenlenen Blockchain Days kapılarını açmaya hazırlanıyor. Kriptomeda çatısı altındaki Coinkolik, BTCHaber ve Univechain de etkinliğin medya partnerleri arasında yer alıyor.

Merkeziyetsiz finans, web3 regülasyonları, kripto paralar, metaverse, gamefi gibi konular temelden başlanarak yurtdışından ve yurtiçinden katılan alanında değerli ve uzman kişiler tarafından panellerde ele alınacak. Bunlara ek olarak, TOGG tarafından düzenlenen TOGG test sürüşü ödüllü NFT yarışması gibi daha birçok yarışma, eğitim atölyeleri ve networking saatleri Ankara’da katılımcılarını bekliyor olacak.

ODTÜ Blockchain Topluluğundan Blockchain Days Etkinliği

Kripto paralar, DeFi, DAO, NFT gibi önemli konuların ele alındığı Blockchain Days, 23-24 Aralık’ta Web3 hayranlarını bekliyor.

ODTÜ, Stanford Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üniversitelerin de gelen katılımcılar ile kriptografi, ölçeklenebilirlik gibi alanlarda blok zincir teknolojilerinin derinlerine inilecek.

Baki Er (Lytera), Doruk İşmen (dYdX Turkey), Han Tüzün (NeufiHQ), Alp Işık (Enclave Markets) ve Turan Sert gibi sektörün bilinen öncüleri de panellerdeki konuşmacılar arasında. Web3 alanında yazılımcı olarak çalışmak, data devrimi, DAO yönetimi, blokzincir ekosisteminde iş geliştirme, finansal teknolojilerin gelişimi ve daha fazlası bu katılımcılar tarafından ele alınacak olan konulardan bazıları.

ODTÜ içinde Kongre Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan Blockchain Days’in destekçileri arasında Paribu Hub, Avalanche Foundation, TOGG, GEAR Technologies ve daha birçok şirket yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x