Yükleniyor...

Togg, Yüzüncü Yıl Özel Seri NFT Koleksiyonu ile Sahnede

Türkiye'nin küresel teknoloji markası Togg, Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel ürettiği NFT koleksiyonunu açık artırmaya çıkarıyor.

Togg Yuzuncu Yil Ozel Seri NFT Koleksiyonu ile Sahnede

Türkiye’nin küresel teknoloji markası Togg, Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel ürettiği NFT koleksiyonunu açık artırmaya çıkarıyor.

Otomotiv ve teknoloji alanlarında dikkatleri üzerine çeken Togg, blockchain ve NFT tarafına da ilgi gösteriyor. Özellikle Avalanche ile yürütülen girişimler, Togg’un blockchain alanındaki hedeflerini ortaya çıkarıyor. Teknoloji markası, Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel bir NFT açık artırması gerçekleştirecek. 100. Yıl Özel Seri NFT koleksiyonu, 5 ile 15 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan açık artırmanın konusu olacak.

Togg, Cumhuriyetin Yüzüncü Yılına Özel NFT Koleksiyonu ile Dikkat Çekiyor

togg 2023

Togg, Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel üretilen NFT koleksiyonunu Trumore üzerinden paylaştı. 5-15 Şubat tarihleri arasında açık artırmada satışa çıkacak olan koleksiyon, Avalanche (AVAX) altyapısını kullanacak.

Açık artırmadan NFT satın alanlar, Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel olarak üretilen ve Nisan, Mayıs, Haziran aylarında kullanıcılara teslim edilecek olan, “100. Yıl Özel Seri” Togg Akıllı Cihazları için ön siparişe katılma ve sıralamasını belirleme hakkı da elde edecek. Ayrıca, açık artırma yoluyla sahip olunacak NFT’lerin bedeli, Togg Akıllı Cihazına sahip olma bedelinden ayrı tutulacak.

Togg’un dijital deneyim platformu Trumore, NFT koleksiyonuna yönelik dikkat çekici bir duyuru yaptı. Açık artırmaya katılım detayları ise şu şekilde verildi;

App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indirip Tru.ID oluşturan kullanıcılar, dijital varlık cüzdanlarına aktardıkları Avax dijital varlıklarıyla yine aynı alanda yer alacak “NFT Alım Platformu” üzerinden sadece bir NFT için teklif verebilecek. Açık artırma süresince ilgilenilen NFT’ye en yüksek teklifin verilmesi durumunda, ön sipariş hakkı teklifi verene ait olacak. Kullanıcılar uygulamadaki ‘hemen satın al’ seçeneği sayesinde, ilgilendikleri NFT’ye açık artırma süresinin bitmesini beklemeden de sahip olabilecekler.

NFT Koleksiyonu 2023 Adet Parçadan Oluşacak

togg araba 2023 nft

Açık artırmaya çıkarılacak olan NFT koleksiyonu, 1’den 2023’e kadar numaralandırılmış şekilde sunulacak. Bu NFT’ler, 100. Yıl Özel Seri Togg Akıllı Cihazları için ön siparişe katılma hakkı ile özel seri Akıllı Cihazların teslimatına ilişkin sıralamayı da belirleyecek. 01 numaralı NFT’yi alan kullanıcı, 100. Yıl Özel Seri Togg Akıllı Cihazını ilk sıradan teslim alma imkanı bulacak.

Bu NFT’lerin 01 ile 100 arasında olanları en nadir, 101-250 arasında olanlar çok nadir, 250-999 arasında olanlar nadir, 1000-2023 arasında olanları ise normal olarak gruplandırıldı.

Buna göre açık artırma başlangıç fiyatları şu şekilde olacak;

  • 1000-2023 arası normal NFT’ler 10 Avax
  • 250-999 arası nadir NFT’ler 15 Avax
  • 101-250 arası çok nadir NFT’ler 20 Avax
  • 01-100 arası en nadir NFT’ler 30 Avax

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner