Yükleniyor...

Tokocrypto, Binance Haberiyle Uçuşa Geçti

Endonezya merkezli kripto borsası Tokocrypto, Binance şirketine daha fazla hisse satışı gerçekleştirdiği haberiyle birlikte yükselişe geçti.

Tokocrypto Binance Haberiyle Ucusa Gecti

Endonezya merkezli kripto borsası Tokocrypto, Binance şirketine daha fazla hisse satışı gerçekleştirdiği haberiyle birlikte yükselişe geçti.

Kripto para piyasasında hareketlilik devam ediyor. Birçok şirket, sonraki kripto döngüsüne altyapı oluşturmaya çalışıyor. Özellikle kripto para borsaları, varlıklarını artırmak ve güçlü adımlar atmak için yoğun mesai harcıyor. Bunlardan birisi olan Binance, küresel çapta yaptığı yatırımlar ile dikkatleri üzerine çekti. Binance, her ne kadar son zamanlarda korku havasına kapılsa da genişleme çalışmalarına son hızla devam ediyor. Bu çalışmalardan birisi olarak, Binance şirketi Tokocrypto hisselerini artırdı.

Tokocrypto Coin Yükselişte, Binance Etkisi

Binance‘ın, Endonezya‘nın en büyük kripto para borsası Tokocrypto‘yu tamamen satın alacağı gündem oldu. Bu haberin etkisiyle, Tokocrypto ekosistem ürünü TKO yüzde 50’ye yakın bir yükseliş yaşadı. Haber, Binance‘ın tıpkı FTX gibi iflas edebileceği dedikodularından sonra geldi.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak tabir edilen Binance, gözünü Endonezya‘ya dikti. Şirket, Endonezya’nın düzenlenmiş tek borsası olan Tokocrypto‘ya ait hisseleri satın alıyor.

Tokocrypto

Tokocrypto borsasına ait token olan TKO, haberlerin etkisiyle 0.26 dolarlık seviyelerden 0.42 dolarlık seviyelere kadar yükseldi. Basına yansıyan haberlere göre Binance, Endonezya merkezli borsanın yüzde 100’ünü satın almak istiyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. CZ,Binance, başından beri Toko’nun çoğunluk hissedarıydı. Sadece daha fazla nakit dahil ettik ve hissedarlığımızı biraz artırdık.” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner