Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Tom Lee: Altcoin Sezonu Çok Uzak Olmayan Bir Tarihte Gerçekleşebilir

Tom Lee: Altcoin Sezonu Çok Uzak Olmayan Bir Tarihte Gerçekleşebilir

ABONE OL:google-news

Funstrat’ın kurucu ortağı Tom Lee, yeni Bitcoin ve altcoin tahminini yaptı. Ünlü Bitcoin boğası bir sonraki altcoin sezonunun yalnızca Bitcoin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra geleceğini ifade etti.

CNBC’nin Fast Money programında konuşan Tom Lee, en büyük kripto para Bitcoin ile ABD hisse senedi piyasası arasında doğrudan bir ilişki olduğu teorisini yinelerken, beklenen Bitcoin boğa koşusu ile altcoin mevsiminin ortaya çıkacağını görüşünde.

Fast Money programının sunucularından Mellissa Lee, Fundstrat patronuna yaz boyunca Bitcoin fiyatının durağan seyretmesinin nedenini sordu ve bu soruya cevaben Tom Lee bu durumun makro görünümden kaynaklandığını belirtti:

“Makroekonomik tahminin durduğu gibi Bitcoin’in yakın zamanda bir şekilde durduğunu düşünüyorum.”

Tom Lee’ye göre bir sonraki büyük Bitcoin fiyat hareketi hisse senedi piyasasında belirleyici bir kırılma ile çakışacak. Ona göre Bitcoin fiyatı ancak S&P 500 aynı başarıya ulaştığında rekor tazeleyebilir:

“S&P 500 yüzde 15’ten fazla büyüdüğünde Bitcoin en iyisini yapıyor.”

Altcoin Sezonu Çok Uzak Olmayan Bir Tarihte Gerçekleşebilir

Tom Lee, uzun zamandır beklenen altcoin sezonunun çok uzak olmayan bir tarihte gerçekleşebileceğini belirterek şunları söyledi:

“Bu yüzden, eğer S&P tüm zamanların en yüksek seviyesine girerse, Bitcoin de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşır, Bitcoin için fazla uzak olmayan bir senaryo ile oyun bitebilir. Sonra bunun alternatif bir altcoin sezonunun başlangıcına yol açabileceğini düşünüyorum.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar