Tom Lee: Bitcoin Yüzde 100 Değer Kazanacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Tom Lee: Bitcoin Yüzde 100 Değer Kazanacak

Fundstrat'ın analisti Tom Lee Bitcoin (BTC) fiyatının bu yıl 2019'un en yüksek seviyesini geri kazanacağını söyledi.

tom lee bitcoin 2020

Fundstrat’ın analisti Tom Lee Bitcoin (BTC) fiyatının bu yıl 2019’un en yüksek seviyesini geri kazanacağını söyledi. Tom Lee, Bitcoin (BTC) fiyatının 2020’de yüzde 100’den fazla kazanabileceğine inanıyor.

Yeni yarılanma döngüsünün başlangıcına beş aydan az bir süre kaldı. Herkes bu anı ve bunun fiyatlara etki edip etmeyeceğini bekliyor. Ayılar, Bitcoin’in temel kodunda yazılan öngörülebilir bir olayın göz ardı edilmesinin zor olduğundan emin olsa da, boğalar perakende ve kurumsal yatırımcıların henüz FOMO’ya girmediğine inanıyorlar. Fundstrat, “2020 Crypto Outlook” raporunda, önümüzdeki yarılamanın fiyatlandırılma olasılığının yüksek olduğuna dikkat çekiyor. Bitcoin’in önceki yarılanma dönemlerinde geri dönüşleri göz önüne alındığında, yüzde 100 hedefi doğru olabilir.

Tom Lee Geçen Sene Yanılmıştı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ağustos 2019’da Tom Lee, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 20 bin dolara yükselebileceğini tahmin etti, ancak tahmini büyük ölçüde yanlış çıktı. Ayrıca BTC fiyatının ABD hisse senetlerinden sonra yeni bir zirveye ulaşacağını iddia etti. Bununla birlikte, en iyi kripto para şu ana kadar benzer bir başarı elde edemedi.

Fundstrat, 2020’de yarılanma, jeopolitik konular ve 2020 seçimleri üçlüsü nedeniyle pazarın yeni zirvelere yükselebileceğine inanıyor. BTC, İran krizinin alevlenmesi sırasında altın ve petrol gibi büyük makro varlıklarla birlikte fiyat artışı ile ilk büyük testini güvenli bir sığınak olarak sürdürmeyi başardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x