Yükleniyor...

Tone Vays’ten Korkunç Bitcoin Fiyat Tahmini: 2.800 Dolar

Kripto para analisti Tone Vays, "Trading Bitcoin YouTube" serisinin son bölümünde korkunç bir fiyat tahmininde bulundu ve en büyük kripto paranın 2.

Bitcoin Fiyatı 3

Kripto para analisti Tone Vays, “Trading Bitcoin YouTube” serisinin son bölümünde korkunç bir fiyat tahmininde bulundu ve en büyük kripto paranın 2.000 dolar seviyelerini görebileceğini öne sürdü. Öte yandan Vays, Bitcoin’in (BTC) Mayıs ayındaki blok ödülü yarılanmasından önce 2.000 dolar seviyelerinde işlem görmesinin korkutucu olmadığı değerlendirmesinde bulundu.

Vays: Uzun Zamandır 2.800 Doları Bekliyorum

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü analistin görüşüne göre, Bitcoin, 9 Mayıs civarında gerçekleşmesi beklenen blok ödülü yarılanmasından önce mevcut değerinin yarısını kaybedebilir. Analist, bunun korkutucu olmadığını, asıl korkutucu olanın ise bu düşüşün yarılanmanın ardından gelmesi olduğunu söyledi.

Vays, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, 12 Mart’taki düşüşü takiben toparlanarak 5.000 doların üzerine çıkan Bitcoin’in yeniden bu seviyenin altına düşmesini beklediğini söylemişti. Vays’in beklediği 2.800 dolar seviyesi 2019’un en yüksek seviyesi olan 13.800 dolardan yüzde 80 oranında bir düşüşün yaşanması anlamına geliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x