Yükleniyor...

Top 3 Fiyat Tahmini: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple’da (XRP) Olası Senaryolar

Analistler, Bitcoin 8.

Bitcoin BTC Ethereum ETH XRP Ripple

Analistler, Bitcoin 8.000 dolarlık kilit bir psikolojik engele yaklaşırken kripto para piyasasının ani dönüşünü izliyorlar. İşte lider 3 kripto para birimi fiyat tahmini ve Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple’da (XRP) olası senaryolar.

Bitcoin (BTC) Temel Direnç Seviyeleri

Kripto para piyasasında Crypto Birb olarak bilinen popüler analist, Twitter’da 63.000 takipçisine BTC’nin kurulumunun “nihayet ilginçleştiğini” söylüyor.

Bitcoin’de gerçek geri dönüşün onaylanana kadar iki ana direnç seviyesinin kaldığını söylüyor. BTC 10.000 doları geçebilirse, analist uzun vadeli bir rallinin başlamasını bekliyor.

Ethereum Fiyat Tahmini: ETH Azalan Kamada Kalıyor

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’a gelince, Birb, Temmuz ayından bu yana kilitlendiği azalan kamadan ciddi bir çıkışın eşiğinde olabileceğini söylüyor.

Bir kopuş teyit edilirse, ETH’nin 275-300 dolar hedefleyebileceğine inanıyor.

Ripple (XRP), Önemli Destek Seviyesinden Çıkıyor

Analist DonAlt, Twitter’daki 126.000 takipçisine, XRP’nin dijital varlığın fiyatını mevcut fiyatından %132 artışla 0,50 dolara çıkaracak uzun vadeli bir toparlanmaya girebileceğine inandığını söyledi.

Ayrıca analist, kripto paranın düşüşü hakkında övünen trader’ların sayısının, XRP’nin dibe vurduğunun bir işareti olabileceğini söylüyor.

İyimser bakış açısına ve XRP’nin 2017 yılının Kasım ayından bu yana görülmemiş bir düşüşe ulaşmasına rağmen, DonAlt uzun vadeli bir geri dönüşten önce daha fazla düşüş olabileceği konusunda uyarıyor.

Analist, XRP’nin daha düşük bir destek seviyesine inebileceğini ve 0,1650 dolar civarında potansiyel bir dip bulabileceğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x