Yükleniyor...

Toyota ve Astar, Web3 Hackathon’u ile Buluşuyor

Otomotiv devi Toyota, blockchain kullanım durumlarını ve alanlarını araştırmak amacıyla Astar (ASTR) ile ortak hareket edecek.

toyota blockchain astar

Otomotiv devi Toyota, blockchain kullanım durumlarını ve alanlarını araştırmak amacıyla Astar (ASTR) ile ortak hareket edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kurumsal şirketlerin ve küresel devlerin blockchain girişimleri devam ediyor. Özellikle küresel ekonomide varlığını sürdüren büyük şirketler, blockchain tarafındaki hamleleriyle dikkat çekmeye başladı. Son olarak otomotiv devi Toyota, blockchain teknolojisini daha yakından incelemek amacıyla Astar tarafından düzenlenen Web3 Hackathon’una dahil oluyor.

Toyota ve Astar, Blockchain için Ortak Hareket Ediyor

Polkadot ekosisteminden Astar (ASTR), Web3 hackathon’unda otomotiv devi Toyota ile ortak hareket edeceklerini duyurdu.

Akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz dApp platformu Astar, Web3 hackathon’unu Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı. Bu paylaşımda dikkat çeken, etkinliğin Toyota tarafından desteklenmesi oldu.

Astar kurucusu Sota Watanabe, Toyota’nın bu girişime dahil olmasını şu şekilde değerlendirdi;

“Etkinlik sırasında, Toyota çalışanları için ilk PoC (Kavram Kanıtı) DAO aracını geliştirmeyi hedefliyoruz. İyi bir araç üretilirse, Toyota çalışanları Astar’daki ürünlerle günlük olarak etkileşime girecek.”

Yapılan duyuruda, bu etkinliğin Toyota’nın ilk Web3 etkinliği olduğuna da yer verildi. Küresel otomotiv devi, bu etkinlik ile birlikte blockchain teknolojisine daha çok dahil olmayı amaçlıyor.

Kripto projesi, otomotiv devi tarafından seçilecek olan kazanan projelere 100 bin dolarlık bir fon oluşturacağının taahhüdünü verdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x