Yükleniyor...

Trabzonspor’un Kripto Parası Yeniden Satışa Çıkarıldı

Chiliz, Socios.com ve Trabzonspor’un işbirliği ile yaratılan Trabzonspor’un taraftar token’ı TRA, yeniden satışta

trabzonspor tra taraftar token

Chiliz, Socios.com ve Trabzonspor’un işbirliği ile yaratılan Trabzonspor’un taraftar token’ı TRA, yeniden satışta. 22 Eylül’de piyasaya arz edilmesinden 5 dakika sonra tükenen TRA, bugün yeniden satışa çıkarıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TRA, 22 Eylül’de sabit ücret olan 8 liradan sayışa sunulmuştu. TRA’nın bu satışta toplamda 625 bin arzı vardı ve 5 dakika içerisinde tüm arz tükendi. Trabzonspor bu satıştan toplamda 5 milyon lira gelir elde etti.

TRA Socios.com’da Yeniden Satışta

Satışa sunulduğu ilk gün büyük ilgi gören taraftar token’ı bugün yeniden satışa sunuldu. Chiliz, token’ın saat 15.00’da satışa sunulduğunu bildirdi. Bu sefer TRA’nın fiyatı arz ve talep dengesine göre belirlenecek.

Trabzonspor resmi Twitter hesabından da TRA token’larının Socios.com üzerinden satın alınabileceğini duyurdu.

TRA Ne İşe Yarar?

TRA sahipleri, kulüp kararlarında etkin olabilmek, her sezon Socios.com’da birçok ankete oy vermek ve kulübe bağlı ödüller kazanmak için sayısız fırsata sahip olacak. Yenilikçi dijital deneyimler ve oyuncularla tanışmak ve maçları VIP olarak izlemek gibi gerçek hayat aktivasyonları da dahil olmak üzere taraftarlar stadyumlara döndüğünde birçok avantaj kazanacak. TRA taraftar token’ı, gelecekte kulübün resmi mobil uygulamasına da entegre edilecek. TRA taraftarlar için taraftar etkileşim deneyiminin ayrılmaz bir parçası olacak.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x