Yükleniyor...

Trader Joe, BNB Chain’e Genişliyor!

Avalanche (AVAX) tabanlı merkeziyetsiz borsa Trader Joe, Arbitrum entegrasyonunun ardından BNB Chain'e de entegrasyon gerçekleştirecek.

Trader Joe BNB Chaine Genisliyor

Avalanche (AVAX) tabanlı merkeziyetsiz borsa Trader Joe, Arbitrum entegrasyonunun ardından BNB Chain’e de entegrasyon gerçekleştirecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Birden çok merkeziyetsiz ağda hizmet veren DeFi‘lerin popülerliği giderek artış gösteriyor. Artık büyük DeFi projeleri, tek bir ağ üzerinden hizmet vermekten kaçınmaya başladı. Çoklu ağ entegrasyonu sağlayan DeFi platformları, böylelikle benimsenme oranlarını artırmak istiyor. Bu projelerden birisi olan Trader Joe, Avalanche ağında başlamasının ardından birçok ağ ile entegrasyon kurmaya başladı. Son olarak Trader Joe, BNB Chain‘e de entegrasyon sağlayacağını duyurdu.

Trader Joe, Arbitrum’dan Sonra BNB Chain’e Göz Kırptı

Merkeziyetsiz kripto borsası Trader Joe, DeFi platformunu ve NFT pazar yerini BNB Chain‘e genişleteceğini duyurdu. Bu genişletme, geçtiğimiz aylardaki Arbitrum gelişmesinden sonra yaşandı.

BNB Chain Twitter hesabı, Trader Joe‘nin de artık bu ağda hizmetlerine başlayacağını duyurdu. BNB Chain, Trader Joe‘nin ekosistem gelişimi açısından yararlı olacağını düşünüyor.

Avalanche üzerinde iyi bir benimsenme yakalayan DeFi projesi, BNB Chain‘in verimliliğini ve güvenilirliğini aktif olarak kullanmaya başlayacak. Bu entegrasyonun Mart ayının sonlarına kadar gerçekleştirilmesi bekleniliyor.

Trader Joe Kurucu Ortağı Crypto Fish, “NFT pazar yeri Joepegs ve merkeziyetsiz borsa Trader Joe’nun, BNB Chain’e entegre edilmesi yılın ilk çeyreği bitmeden tamamlanacak.” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x