Yükleniyor...

Trader Tyler Swope, Patlayacağına İnandığı 3 Az Bilinen Altcoin Sıralıyor

Kripto para trader’ı ve YouTuber Tyler Swope, kısa vadede büyük olasılıkla patlayacağına inandığı nispeten az bilinen 3 altcoin adı veriyor

trader tyler swope patlayacagina inandigi 3 az bilinen altcoin siraliyor 1

Kripto para trader’ı ve YouTuber Tyler Swope, kısa vadede büyük olasılıkla patlayacağına inandığı nispeten az bilinen 3 altcoin adı veriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Swope, yeni bir videoda listeyi Chainlink’in (LINK) node servis sağlayıcısı LinkPool (LPL) ile başlatarak, kapladığı niş segmentteki en köklü proje olduğunu savunuyor:

“LinkPool, önde gelen Chainlink node servis sağlayıcısıdır. Uzun süredir devam eden ve profesyonelce yönetilen Chainlink node’larını işletiyorlar, Chainlink pazarlarını oluşturdular – node’lar için bir explorer ve Chainlink fiyat feed’leri. Yani, Chainlink’i Batman, LinkPool’u Robin olarak düşünebilirsiniz. El ele giderler.”

LPL, Mart ayında piyasaya çıktı. Ancak trader, Chainlink’in aksine, kullanıcıların LinkPool node’larında zaten stake’e sahip olabileceklerini belirtti.

Swope, Alchemist Coin’in (MIST) önümüzdeki birkaç ay içinde yükselme potansiyeline sahip başka bir proje olarak sıralıyor.

Henüz CoinGecko’da listelenmemiş olan fungible token (NFT) projesi, erken benimseyenlerin yönetim teklifi resmi olarak geçtiğinde, crucibles adı verilen sınırlı sayıda NFT almasına izin verebilir. Swope, bu ilk sürüm NFT’lerin, protokol büyüdükçe gelecekte sahiplerine büyük bir kazanç sağlayabileceğini belirtiyor:

“Teklif ezici bir çoğunlukla bugün sona erdi. V1 (ilk versiyon) crucibles’ların terminal veya powershell kullananlarla sınırlı olmasını önerdi… a.k.a teknik kullanıcılar. Front-end UI (kullanıcı arabirimi) başlatıldığında, bu kullanıcılar bu arabirimi kullanarak v2 (ikinci sürüm) crucibles’ları alacaklar. Crucibles’lar NFT’lerdir, bu nedenle sınırlı v1 sürümüne sahip olmak, ileride değerli bir şey olabilir.”

Kripto para trader’ı ve fenomeni, merkeziyetsiz altyapı için uygulama programlama arayüzünü (API) olan Pocket Network’ü (POKT) fiyatı önemli ölçüde artabilecek üçüncü altcoin olarak adlandırıyor.

Proje henüz Ethereum‘a (ETH) veya CoinGecko’ya eklenmemiş olsa da, Swope’a göre, Pocket Network’ün kullanımı açıklandığından bu yana muazzam bir büyüme potansiyeline işaret ederek büyük ölçüde arttı:

“…Ağ, lansmanından bu yana 1 milyar talebi ve 2732’den fazla stake edilmiş node’u aştı. Kullanılıyor hatta yoğun bir şekilde kullanılıyor.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x