Yükleniyor...

Tron Uzun Vadeli Fiyat Tahmini

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoinlerden olan Tron'u da vurdu.

Tron

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoinlerden olan Tron’u da vurdu. Tron, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 0,6 değer kazandı.

Tron (TRX), şu sıralar 0,05 dolar seviyesinden işlem görse de 2021’de 0,18 dolarla ATH’sini yapmıştı.

Tron Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Tron, izinsiz araçlar, platformlar ve protokollerden oluşan bünyesiyle içerik dağıtım endüstrisini merkeziyetsiz hale getirmek ve demokratikleştirmek için oluşturulmuş gelişmiş bir Blockchain’dir.

Tron (TRX) fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

trx
Tron’un yıllara göre fiyat tahmini

Şu anki görünüm ele alındığında Tron için yıl sonunda çok çok yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi Tron fiyatına da olumsuz yansıyor.

TRX için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 0,05 dolar iken minimum değer ise 0,058 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 0,07 dolar iken maksimum 0,09 dolar. 2024’e baktığımızda 0,12 dolar ile 0,14 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. TRX ATH’sine (All Time High) ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise analist görüşleri bize 2025 yılını işaret ettiğini görüyoruz. 2028’te Tron’un tahmin edilen minimum değeri 0,46 dolar iken maksimum değeri ise 0,56 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak Tron’un en yüksek biçilen değerinin 1,74 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain’i hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Ediz altunaglu
Ediz altunaglu
1 yıl önce

Trx çok yakında 378 usd yi görebilir. Teknik olarak bu mümkün ve bunu nasıl yapacağını bilmiyoruz. Ancak 1 dolardan satıp arkasından bakacak yüzde 99.9 luk bi yatırımcı var ve burakama sadece yüzde 0.1 diliminde kalan yatırımcılar faydalanabilir. Bu rüya:)

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x