Yükleniyor...

Tron CEO’su Justin Sun, Bitcoin’in 100 Bin Dolar Olacağını Söyledi

Tron CEO’su Justin Sun, Bitcoin, XRP ve Ethereum hakkında umut dolu konuştu.

Tron CEOsu Sun Bitcoin’in 100 Bin Dolar Olacağını Söyledi

Tron CEO’su Justin Sun, Bitcoin, XRP ve Ethereum hakkında umut dolu konuştu. Milyar dolarlık merkeziyetsiz bir blockchain platformuna sahip olan Sun, CNN’de çıktığı yeni bir röportajda, çeşitlendirilmiş bir kripto portföyüne sahip olduğunu söylüyor.  Sun konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullanıyor:

“Temel olarak, bir kripto fanıyım. Bu yüzden 2013’te tüm varlıklarımda dönüşüm gerçekleştirdim. Bu günlerde kriptoyu sadece günlük hayatımda para harcamam gerekiyorsa fiat ile değiştiriyorum… Çok fazla XRP ve Ethereum’um var. Ben uzun vadeli bakıyorum bu yüzden tüm kripto varlıklarının başarılı olmasını istiyorum. Bu yüzden başka birçok farklı kripto para birimine de sahibim. ”

Justin Sun Bitcoin Hakkında Tahminde Bulundu

Sun ayrıca uzun vadede Bitcoin (BTC) fiyatı hakkında görüşlerini ifade etti. Sun BTC fiyatı için şunları söyledi:

“Kesinlikle Bitcoin’in 2025 yılında 100 bin doları geçeceğine inanıyorum. Belki bu fiyatı 2025’ten önce bile elde edebileceğimizi düşünüyorum. Aynı zamanda, Tron, Ethereum ve XRP gibi diğer kripto para birimi projelerinin de boğa piyasasına gireceğine inanıyorum.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Justin Sun, Tron blok zincirinin iOS ve Android işletim sistemlerine bir alternatif olduğunu ve kullanıcılara gizlilik avantajları sunduğunu söylüyor. Sun, “Merkezi olmayan ekosistemde, biz sadece sistem kurucularıyız. Hiçbir kullanıcı verisini kontrol etmiyoruz. Gizlilik, kullanıcıların kendileri tarafından korunur” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Kadir
Kadir
3 yıl önce

Hiçbirşeyin garantisi yok gibi

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x