Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri TRON CEO’su Justin Sun Gizli Bir Projeden Bahsetti

TRON CEO’su Justin Sun Gizli Bir Projeden Bahsetti

ABONE OL:google-news
StormGain

Kripto para piyasasının tartışılan isimlerinden TRON CEO’su Justin Sun, gizli bir proje yürüteceğinden bahsetti. Twitter üzerinden açıklama yapan Sun, DLive ortaklığıyla BitTorrent için bir projeye başlayacaklarını ve projenin ekosistemi canlandıracağını ifade etti.

TRON CEO’su Sun, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamayla BitTorrent için hazırlayacakları gizli projenin, ekosisteme en az 100 milyon yeni kullanıcı kazandıracağını iddia etti. Sun şu ifadeleri kullandı: “BitTorrent DLive ile gizli bir proje başlayacağız. Tahminlere dayanarak, bu proje  BTT veTRX ekosistemi için milyonlarca fayda sağlayacak ve en az 100 milyon yeni kullanıcı çekecek. Ayrıntıları daha sonra açıklayacağız!”

Justin Sun Tepki Topladı

Sun’ın bu tip açıklamaları kripto para dünyasında sürekli olarak duyduğumuz şeyler. Bu nedenle Twitter kullanıcıları Sun’a bu konuda da pek güvenmiyor ve Sun’a tepki gösteren bazı yanıtlar attılar.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar