Anasayfa Kripto Paralar EOS (EOS) Tron, Ethereum ve EOS'a Misilleme Hazırlığında!

Tron, Ethereum ve EOS’a Misilleme Hazırlığında!

28 yaşındaki Tron’un kurucusu Justin Sun, EOS ve Ethereum’daki merkezi olmayan uygulama geliştiricilerini Tron’a kazandırmak istiyor. Sun, attığı tweet ile “EOS ve ETH geliştiricileri merkezi olmayan uygulamalarını Tron’a taşırsa Tron onları platformlarının çöküşünü kurtaracak bir fon sunacak.” dedi.

Tron, kripto para topluluğunun heyecanlandıran birçok girişimde bulundu. Yakın geçmişte Tron, tamamen merkezi olmayan internet vizyonu kapsamından BitTorrent’i bünyesine katmak gibi birçok adım attı. Tron’un başındaki isim Justin Sun’da Tron’u yükseltmek için etkin bir şekilde sosyal medyayı kullanıyor.

Tüm bunlar karşısında piyasa Sun’ın pazarlama stratejisinden etkilenmiş olmalı ki piyasanın eridiği şu döneme rağmen Tron iyi bir performans sergiledi. EOS ve Ethereum son derece düşük bir performans gösterirken Tron oldukça iyi bir performans gösterdi.

Özellikle EOS tarafında görülen düşüş yatırımcıları ağın ömrü hakkında düşünmeye sevketti.  Kasım ayında yayınlanan bir araştırma raporuna göre, EOS aslında bir Blockchain ağı değil, ciddi güvenlik sorunlarına sahip dağıtık bir homojen bir veritabanı.

Ethereum tarafında da ciddi sorunlar söz konusu. Ethereum ayı piyasasından derin darbe aldı. Bunun üzerine Ethereum’un kurucularından Joseph Lubin düşük performanslı projelerden vazgeçtiğini ve değer yaratabilme ihtimali olan projelere odaklandığını duyurdu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
54.281,232.06%