Yükleniyor...

Tron, İlk Uyum Direktörü Olarak Eski Bir SEC Avukatını İşe Aldı

Blockchain platformu Tron, eski Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) denetleme avukatını ilk uyum direktörü olarak işe aldı.

Tron TRX

Blockchain platformu Tron, eski Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) denetleme avukatını ilk uyum direktörü olarak işe aldı. Platform daha önce ABD’li düzenleyicinin avukatı olarak çalışan David Labhart’ı eş danışman olarak işe aldığını duyurmuştu.

Hedefte Düzenleyici Uyumluluk Yükümlülüklerini Yerine Getirmek Var

Tron, düzenleyici uyumluluk yükümlülüklerini yerine getirmek için son dönemde SEC ile bir şekilde ilişkisi olan isimleri şirket çatısı altında topluyor. Düzenleyici uyumluluk yükümlülüklerinin geliştirilmesi hem ABD’ye hem de diğer büyük piyasalara hizmet veren kripto para varlıkları için bir sorun olmaya devam ediyor. Kripto para borsası Bittrex gibi bazı şirketler, farklı kurallara bağlı ABD kullanıcılarını ayırmak için operasyonlarını bölmek zorunda kaldı.

Tron, beraberindeki TRX token’ı ile birlikte, geçtiğimiz yıl, kısmen CEO Justin Sun’ın merkezinde devam eden ve zaman zaman tartışmalı olan tanıtım çabalarıyla büyük bir varlık oluşturdu. Merkezi olmayan uygulamalar (DApps) için Ethereum’a alternatif bir platform sunmak üzere tasarlanan Tron, geçtiğimiz ay bir milyonuncu kullanıcı hesabı kilometre taşını geride bıraktı. Haberi hazırladığımız sırada CoinMarketCap’in verilerine göre TRX’in değeri son 24 saatte yüzde 12.5 arttı ve toplam piyasa değeri bakımından en değerli ilk 20 kripto para birimine kıyasla en iyi günlük performansı gösterdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x