Yükleniyor...

TRON’un Kurucusu Justin Sun: Bitcoin Bir Teknoloji, İş Fırsatı Değil

TRON’un kurucusu Justin Sun 13 Mart'ta CNBC’ye bir röportaj verdi.

TRON Kurucusu Justin Sun

TRON’un kurucusu Justin Sun 13 Mart’ta CNBC’ye bir röportaj verdi. Kripto para piyasasının genel durumu hakkında konuşan Sun, şirketin Haziran 2018’de dosya paylaşım ağını satın almasının ardından BitTorrent’in genç kuşağa hitap etmeye devam ettiğini ve bu durum mevcut ayı piyasasından etkilenmediğini söyledi.

Bitcoin İş Fırsatlarından Çok Bir Teknoloji

Sun, “Warren Buffett bile Bitcoin’den hoşlanmıyor ama yine de bunun genç kuşak için çok iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. […] Bence Bitcoin iş fırsatlarından çok bir teknoloji.”  dedi.

Sun, en büyük kripto para biriminin internet gelişimini yeniden şekillendirme yeteneğinin kanıtı olarak Lightning Network gibi ölçeklendirme çözümlerini örnek gösterdi. TRON CEO’su, mevcut durumu “İnternetin bir sonraki dalgasıyla karşı karşıya olduğumuzu düşünüyorum.” diyerek özetledi.

Röportaj sırasında TRON hakkında da konuşan Sun, TRX’in piyasa değeri ve fiyatıyla ilgili pek az şey olduğunu söyledi. Haberi hazırladığımız sırada 1.5 milyar dolarlık piyasa değeri TRX’in fiyatı 0,0225 dolardan el değiştiriyordu.

Warren Buffett’in yanı sıra JPMorgan CEO’su Jamie Dimon gibi önemli para sahipleri ve para kontrolcüleri Bitcoin karşıtı tutumlarıyla tanınıyorlar. Bu isimlerin son zamanlarda kripto paralara karşı koymaktan bıktıkları görülüyor. Çünkü geçtiğimiz ay, JPMorgan kurum içi ve çeşitli bankalar arası işlemler için kullanmak üzere JPM Coin olarak adlandırılan kripto parasını duyurdu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x