Tron, Şartları Yakaladıktan Sonra Yükselişe Geçti! • Coinkolik
Yükleniyor...

Tron, Şartları Yakaladıktan Sonra Yükselişe Geçti!

Tron (TRX), Ethereum ağına genişlemesi ve ağ aktivitesinde yaşanan gelişmelerin ardından güçlü bir yükseliş yaşadı.

Tron TRX

Tron (TRX), Ethereum ağına genişlemesi ve ağ aktivitesinde yaşanan gelişmelerin ardından güçlü bir yükseliş yaşadı.

ABD borç tavanı ve küresel ekonomideki sancılı günlerin ardından sıkışan kripto para piyasası, dün akşamdan itibaren yükselişe geçmeye başladı. Özellikle birçok altcoin’de gözle görülür yükselişler yaşandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tron da dün akşam saatlerinden itibaren yükselişini sürdürüyor. Justin Sun’dan gelen Ethereum duyurusu ve ağ aktivitesindeki artış TRX’in yükselişine zemin hazırladı.

Tron, Günü Yükselişle Geçiriyor

Merkeziyetsiz akıllı sözleşmeler projesi Tron (TRX), 22 Mart’tan bu yana istikrarlı bir yükseliş içerisinde. Geçtiğimiz günlerde, Tron kurucusu Justin Sun, ağın 10.935.762 işlemle günlük işlem rekorunu kırdığını ifade etti. Ağ aktivitesinde yaşanan büyük artış, TRX’e de olumlu yansıdı.

Zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment, TRX’in haftayı yükselişle kapattığını belirtti. Santiment, bu sıkı korelasyonla projenin haftaya göstereceği potansiyel performansa işaret etti.

Diğer taraftan Sun, Tron’un Ethereum’a genişlediğini duyurdu. Sun, BitTorrent köprüsü aracılığıyla, Tron’un Ethereum ağında da kullanılabileceğini aktardı.

Tüm metriklerde öne çıkan Tron, ağ aktivtesi ve beraberinde ortaya çıkan gelişmeler neticesinde öne çıkmaya devam ediyor. CoinGecko verilerine göre, TRX, yüzde 10‘a yakın bir yükselişle 0,0847 dolar seviyesinde günü geçiriyor. TRX’in önünde 0,089 dolar seviyesi güçlü bir direnç olarak görünüyor. Bu direncin kırılması halinde TRX, 0,12 dolar seviyesini hedefleyebilir. Diğer taraftan TRX, yükseliş trendinin bitmesi halinde 0,0705 dolar civarında yer alan destek noktasını test edebilir. Bu desteğin kırılması halinde, TRX’in 0,05535 dolar seviyesindeki desteği test etmesi masada yer alıyor.

TRX

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x