Yükleniyor...

TRON (TRX), EOS’u Geçti!

TRON Vakfı'nın kurucusu ve CEO'su Justin Sun, platformunun merkezi olmayan uygulamaların (dApps) sayısı bakımından en yakın rakibi olan EOS'u geçtiğini açıkladı.

TRON ve EOS

TRON Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su Justin Sun, platformunun merkezi olmayan uygulamaların (dApps) sayısı bakımından en yakın rakibi olan EOS’u geçtiğini açıkladı.

Sun’ın da işaret ettiği gibi, dApp Review’in güncel istatistiklerine göre, TRON, platformu üzerinde bulunan Blockchain tabanlı hesaplama platformu olarak kullanılan merkezi olmayan uygulamaların sayısı bakımından EOS’u geçmiş durumda.

TRON ve EOS

31 Ocak 2020 itibariyle EOS, 675 dApp’e ev sahipliği yaparken, TRON, 688 dApp’e ev sahipliği yapıyor. Liderlik koltuğunda ise tahmin edileceği gibi 2100’den fazla merkezi olmayan uygulamaya ev sahipliği Ethereum oturuyor.

Öte yandan Justin Sun’ın TRON’u (TRX), yazım sırasında düne göre yüzde 1,68 oranında değer kazanarak 0,0187 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner