Yükleniyor...

TRX, Trend Değişimi Yaşayabilir

Aktif olarak kullanılan akıllı sözleşme platformu Tron (TRX), yakın zamanda bir trend değişimi yaşayabilir.

TRX Trend Degisimi Yasayabilir

Aktif olarak kullanılan akıllı sözleşme platformu Tron (TRX), yakın zamanda bir trend değişimi yaşayabilir.

Santiment’in yayımladığı verilere göre, TRX fiyatında devam eden düşüş trendi, topluluk tarafından endişeyle karşılanıyor. Fiyat istikrarının bir türlü beklenilen yükselişe ulaşmadığının altını çizen analist, yatırımcıların önyargısındaki artışa dikkat çekti.

TRX Düşen Trendi Kırabilir

Verilere göre, TRX tarafında artan ön yargılar ve uzaklaşmalar bir yükseliş habercisi olabilir. Blockchain analistine göre, devam eden düşüş trendi ve baskılar yakın zamanda fiyat artışlarına yol açabilir.

TronDAO sosyal medya paylaşımlarıyla gelişmelerini duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kripto para borsası Rain ile yaptığı ortaklık ve yılın üçüncü çeyreğine yönelik HackaTRON etkinliği yoğun gündem oldu. Akıllı sözleşmeler üzerinde aktif kullanılan proje için, beklentiler yükselmeye başladı. Ekosisteme ait cüzdan çıkartmak isteyen ekip, bunun üzerinde yoğunlaşmaya devam ediyor. Tüm bu yaşanan gelişmeler TRX açısından fiyatta yükseliş beklentisini yarattı. Ancak popüler coin halen düşüş trendinde devam ediyor.

Boğalar Piyasaya Çıkabilir, TRX Analizi

TRX günlük grafiğine göre, dijital varlık 29 Eylül tarihinden itibaren yükseliş eğiliminde ilerliyor. CoinMarketCap verilerine göre Ekim ayında fiyat yaklaşık yüzde 2’lik bir artış gösterdi.

Popüler coin fiyatındaki artış MACD çizgisinin, trend çizgisiyle kesişmesi neticesinde yaşandı. Kesişme, Eylül sonunda yeni bir boğa döngüsünün başladığını gösteriyor olabilir.

TRX Dusen Trendi Kirabilir

Son haftalarda yaşanan alım baskısı, popüler projeye olan ilgiyi tetikleyecek gibi görünüyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI), ortalama seviyelerde seyrini sürdürüyor. RSI, nötr bölgenin biraz üstünde yaklaşık 57 seviyelerinde yerini aldı. Ayrıca para akışı oranları da olumlu sinyaller veriyor.

TRX Grafik, Yükseliş Başlayabilir mi?

TRX Grafik Yukselis Baslayabilir mi

Günlük grafiğe göre, TRX tarafında yaşanan hareketler yükselen bir kama oluşumuna yol açtı. Satıcıların öne çıkmasıyla, genellikle fiyat düşüşü takip eder. Düzeltme yaşayacak fiyatın, dip bölgesini bularak tekrar yükseliş yönlü ilerlemesi bekleniliyor.

Grafiğe bakıldığında, popüler coin’in yükseliş trendine dönmesi için 0.06480 dolar seviyelerini kırması gerekiyor. Bu seviyenin kırılması yeni yükseliş dalgasını da beraberinde getirebilir. Kripto piyasasındaki düşüşün yerini toparlanma alırsa, TRX tarafında da direnç teması gerçekleşebilir.

Ayrıca, düşüş trendini sürdüren coin’in yakın destek seviyesi olan 0.06080 dolar civarını kırmaması gerekiyor. Bu seviyeyi test etme ihtimali yüksek olan coin, kırması halinde düşüşünü derinleştirebilir. TRX açısından ana destek noktası 0.05870 dolar olarak göze çarpıyor. Bu seviye ayılar ile boğaların savaşı anlamına gelebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x