Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri TRON'da (TRX) Hard Fork Hazırlığı!

TRON’da (TRX) Hard Fork Hazırlığı!

ABONE OL:google-news

Toplam piyasa değeri ile dokuzuncu sırada yer alan merkezi olmayan uygulama geliştirme platformlarından olan TRON’da önemli bir hard fork hazırlığı olduğu duyuruldu. TRON Vakfı’nın kurucusu Justin Sun, Twitter hesabından takipçilerine TRON’un 28 Şubat’ta bir hard fork gerçekleştireceğini açıkladı.

TRON’a 4 Önemli Özellik Geliyor

Bilmeyenler için hard fork, geriye dönük olarak zincirle uyumsuz bir güncellemedir. TRON, hard fork ile dört yeni özellik kazanacak. Justin Sun, duyurusunda bu özellikleri de açıkladı.

Hard fork ile TRON’a çoklu hesap yönetimi, gerçek zamanlı ağ performansı için dinamik enerji ayarı, merkezi olmayan uygulamalar için üstün sanal makine güvenliği ve etkinlik sunucusu, mevcut seviyeye göre yüzde 50 performans artışı olmak üzere dört önemli özellik gelecek.

Dün akşam saatlerinde Bitcoin fiyatındaki düşüşten TRX’de etkilendi. CoinMarketCap’in verilerine göre, TRX son 24 saatte yüzde 10’dan fazla değer kaybetti. TRX şu anda 0,024 dolardan el değiştiriyor.

28 Şubat’ta planlanan hard fork’un TRX fiyatına olan etkisi ise şimdilik belirsiz. Önemli özellik kazanımlarının kripto para biriminin fiyatını olumlu yönde etkilemesi öngörülüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar