Yükleniyor...

TRON’da (TRX) Hard Fork Hazırlığı!

Toplam piyasa değeri ile dokuzuncu sırada yer alan merkezi olmayan uygulama geliştirme platformlarından olan TRON'da önemli bir hard fork hazırlığı olduğu duyuruldu.

TRON TRX

Toplam piyasa değeri ile dokuzuncu sırada yer alan merkezi olmayan uygulama geliştirme platformlarından olan TRON’da önemli bir hard fork hazırlığı olduğu duyuruldu. TRON Vakfı’nın kurucusu Justin Sun, Twitter hesabından takipçilerine TRON’un 28 Şubat’ta bir hard fork gerçekleştireceğini açıkladı.

TRON’a 4 Önemli Özellik Geliyor

Bilmeyenler için hard fork, geriye dönük olarak zincirle uyumsuz bir güncellemedir. TRON, hard fork ile dört yeni özellik kazanacak. Justin Sun, duyurusunda bu özellikleri de açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hard fork ile TRON’a çoklu hesap yönetimi, gerçek zamanlı ağ performansı için dinamik enerji ayarı, merkezi olmayan uygulamalar için üstün sanal makine güvenliği ve etkinlik sunucusu, mevcut seviyeye göre yüzde 50 performans artışı olmak üzere dört önemli özellik gelecek.

Dün akşam saatlerinde Bitcoin fiyatındaki düşüşten TRX’de etkilendi. CoinMarketCap’in verilerine göre, TRX son 24 saatte yüzde 10’dan fazla değer kaybetti. TRX şu anda 0,024 dolardan el değiştiriyor.

28 Şubat’ta planlanan hard fork’un TRX fiyatına olan etkisi ise şimdilik belirsiz. Önemli özellik kazanımlarının kripto para biriminin fiyatını olumlu yönde etkilemesi öngörülüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x