Yükleniyor...

TRON (TRX) Justin Sun’ın Duyurusunun Ardından İlk 10’a Girdi

Justin Sun, son zamanlarda kripto para birimi TRX ile ilgili birçok önemli gelişmenin ve geliştirmenin haberini verirken, son olarak TRX ve BTT'ye dayanan merkeziyetsiz bir stabilcoin'in piyasaya sürüleceğinin duyurusunu yaptı.

TRON TRX

Justin Sun, son zamanlarda kripto para birimi TRX ile ilgili birçok önemli gelişmenin ve geliştirmenin haberini verirken, son olarak TRX ve BTT’ye dayanan merkeziyetsiz bir stabilcoin’in piyasaya sürüleceğinin duyurusunu yaptı.

Bu duyurunun ardından Bitcoin ve altcoin’lerdeki rallinin de desteğiyle TRON (TRX) yaklaşık bir yıldır uzak kaldığı CoinMarketCap’in en büyük on kripto para arasına girmeyi başardı.

TRX’e Dayanan Merkeziyetsiz Stablecoin

Justin Sun, 16 Ocak’ta Twitter hesabından değeri TRX ve BTT’ye sabitlenmiş merkeziyetsiz bir stablecoin’in piyasaya sürüleceğinin haberini verdi. Takipçilerinden isim önerisine bulunmaları talep eden Sun’ın birçok cevap aldı. Gelen cevaplara bakıldığında, kimi takipçisinin gerçek bir isim önerisinde bulunduğu, kimisinin ise bunun bir aldatmaca olduğunu söylemesi gibi birçok farklı cevabın bulunduğu göze çarpıyor.

Tüm bunların sonunda birçok TRON yatırımcısının beklediği şey oldu ve TRX, CoinMarketCap’teki (CMC) en büyük on kripto para arasındaki yerini aldı. CMC’nin verilerine göre TRX, son 24 saatte yüzde 5’e yakın değer kazandı.

Sun, 2019’un yazında TRX’i en büyük on, BTT’yi ise en büyük elli kripto para arasına sokacağının sözünü vermişti. Sun’ın TRON ekibi için koyduğu bir başka hedef ise TRX işlem çiftlerini Coinbase ve Binance ABD’ye ekletmek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner