Yükleniyor...

Tron (TRX) Kurucusu Justin Sun, Boğa Sezonunun Henüz Bitmediğini Söylüyor

Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, boğa piyasasının henüz bitmediğine inandığını ve önümüzdeki birkaç ay içerisinde yeni bir rallinin başlayacağına inandığını açıkladı.

sun

Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, boğa piyasasının henüz bitmediğine inandığını ve önümüzdeki birkaç ay içerisinde yeni bir rallinin başlayacağına inandığını açıkladı. Ancak Sun’a göre potansiyel bir ralliden önce tekrar düşüş görülebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bloomberg ile yaptığı röportajda Sun, piyasanın hem Temmuz hem de Ağustos aylarında toparlanmaya devam edebilmesi için bu ay bir “fiyat ayarlaması” yapılacağına inandığını açıkladı. Sun’a göre “boğa piyasası hala orada ve kripto para birimindeki gelişmeleri görmeye devam edeceğiz.

Bir Düzeltme Gerekliydi

Tron’un kurucusuna göre boğa rallisinin ardından bir düzeltme gerekliydi. Sun, Cardano (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson gibi, yatırımcıların bir geri çekilme yaşanmadan %900 oranında kazanç beklememeleri gerektiğini düşünüyor.

Sun ayrıca, Çin’in kriptolar üzerindeki baskısının başarılı olmayacağını ve sektörün Çin’de büyümeye devam edeceğini söyledi.

“Kripto çoğu ülkede olduğu gibi Çin’de de büyüyecek. Çin’de insanların işlerine bağlı olarak yüksek bir ilgiye sahip. Bu nedenle Çin’in bir gecede kriptoya müdahale edebileceğini düşünmüyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x