Yükleniyor...

Tron (TRX) Yeni Bir Kilometre Taşına Ulaştı, Analist Son Durumu Değerlendirdi

Tron'un günlük aktif kullanıcıları tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.

tron trx yeni bir kilometre tasina ulasti analist son durumu degerlendirdi 0

Tron’un günlük aktif kullanıcıları tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.26 milyona ulaştı. Bu dönüm noktası, Tron’un günlük işlemlerde 6.224 milyon değerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığına dikkat çeken Crypto Petrov tarafından aktarıldı. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tronscan.org’a göre, Tron günlük aktif kullanıcı ve günlük işlem sayısı açısından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

tron trx yeni bir kilometre tasina ulasti analist son durumu degerlendirdi
Kaynak: tronscan.org
tron trx yeni bir kilometre tasina ulasti analist son durumu degerlendirdi 2
Kaynak: tronscan.org

Tron’un Toplam Benzersiz Hesap Sayısı 38.58 Milyonu Aştı

Tüm zamanların en yüksek değerine ulaşan bir diğer Tron metriği, ağın benzersiz adres sayısı oldu. Tronscan.org’a göre ağ, şu anda aşağıda da gösterildiği gibi 38.58 milyondan fazla benzersiz hesaba ev sahipliği yapıyor.

tron trx yeni bir kilometre tasina ulasti analist son durumu degerlendirdi 3
Kaynak: tronscan.org

Tron’un 200 Günlük MA’sı Son Savunma Hattı

Fiyat hareketiyle ilgili olarak Tron (TRX), şu anda 0.068 dolardan işlem görüyor ve EthereumWorldNews’den John P. Njui’nin teknik analizine göre, 200 günlük hareketli ortalama (yeşil) ayı bölgesi öncesi son savunma hattını sağlıyor.

tron trx yeni bir kilometre tasina ulasti analist son durumu degerlendirdi 4
Kaynak: TradingView/JohnPNJui

Ayrıca grafikten, Tron’un (TRX) kripto para piyasalarının yükseliş bölgesinde olduğu Nisan ve Mayıs ayları arasında ikili tepe modeli oluşturduğu görülebilir. Tron o zamandan beri, Tesla’nın Bitcoin ödemelerini durdurması, Elon Musk ve Tesla’nın Bitcoin’lerini sattığı spekülasyonları, Çin yasağı vb. haberlerden dolayı Mayıs ayı sonlarında 0.05563 dolara kadar bir çekilme yaşadı.

Yayın saati itibariyle Tron, günlük işlem hacminin azalması ve günlük MACD’nin taban çizgisini geçememesinin gösterdiği gibi bir miktar zayıflık sergiliyor. Bu zayıflık, Tron’un destek olarak 200 günlük MA’yı kaybetmesine ve dolayısıyla ayı bölgesine girmesine yol açabilir. Ayrıca analist, Bitcoin 30.000 dolar ile 40.000 dolar arasında konsolide olmaya devam etmesi nedeniyle Tron (TRX) işlemi yaparken dikkatli olunmasını öneriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x