Yükleniyor...

TRON’da (TRX) Bir Haftada 6.4 Milyon İşlem Gerçekleşti

TRON (TRX) Haftalık Raporu’na göre TON şebekesinde gerçekleştirilen işlemlerin toplamı, 7 gün içerisinde 6.

tron 6 milyon işleme ulaştı

TRON (TRX) Haftalık Raporu’na göre TON şebekesinde gerçekleştirilen işlemlerin toplamı, 7 gün içerisinde 6.4 milyon yeni işlemle beraber 820 milyonu aştı. TRON Vakfı tarafından yayınlanan en son haftalık raporda, Blockchain projesi tarafından önemli yeni rakamlar kaydedildi. On-Chain verilerine göre blockchain 15.28 milyonu aştı ve ağ genelinde toplam 911 düğüm elde edildi. Ağdaki toplam hesap sayısı geçtiğimiz hafta 37 bin 672 yeni adres oluşturulduktan sonra 4 milyon 200 bini aştı.

dApp’ta ise son 7 günde 6 yeni dApp (merkezsiz uygulama) uygulaması kazanan ağ, toplam 645 dApp’a ulaştı.  Bu şekilde dApp sayısı da sadece bir hafta içinde yüzde 0.9 arttı.

Tron (TRX) Günlük Enerji Tüketiminin Azaltılması

TRX eskisinden daha çevre dostu hale geliyor. Ağda tüketilen enerji son zamanlarda büyük ölçüde azaldı. TRON Scan’e göre, Kasım ayı ortasında 77 milyar yüksekliğe ulaştıktan sonra, blockchain şebekesinin günlük enerji tüketimi Aralık’ta 27 milyar dolara düştü. Bununla birlikte, blockchain şebekesinin tarihinde kullanılan günlük enerjisinin en yüksek rakamı 150,278,816,458’dir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x