Yükleniyor...

TRON Yeni Logosunu Hediyeyle Kutluyor

TRON’un yeni kolu TRON News, yeniden tasarlanan logosunu tanıttı ve bunu kullanıcılara sunduğu bir hediye ile kutluyor.

tron logosunu hediye ile kutlayacak

TRON’un yeni kolu TRON News, yeniden tasarlanan logosunu tanıttı ve bunu kullanıcılara sunduğu bir hediye ile kutluyor.

TRON (TRX), görünüşe göre raporlama konusunda uzmanlaşmış bir haber şubesine sahip. TRON bunun “gerçeklerle destekleneceğini” ve “bütünlük” ile “şeffaflığı” temel alacağını teyit ediyor. Medya sitesi muhtemelen sadece TRON ile ilgili haberleri rapor ediyor olacak ve şimdiden 11 bin civarında takipçiyi de bünyesinde topladı.

Son bir duyuruda, TRON News yeni simgesini açıkladı. Ancak, bu marka değişiminin ana proje için mi yoksa haber kolu için mi olduğu konusunda bazı karışıklıklar vardı, ancak Haber kanalları bunun sadece “News” için olduğunu doğruladı. Yeni logo, topluluk üyeleri tarafından oy kullanılarak seçildi ve bu bir hediye ile de taçlandırılacak.

https://twitter.com/TronNews_/status/1203123272298237952?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1203123272298237952&ref_url=https%3A%2F%2Fbeincrypto.com%2Ftron-celebrates-new-logo-with-special-giveaway%2F

TRON Haber Kolu Markalaştı

Projenin haber kolunun markalaşması ve yükselmesi,  CEO Justin Sun’ın halk varlığını arttırdığı bir zamana denk geldi. Sun’ın Warren Buffet ile akşam yemeği fiyaskosundan sonra imajı düşük kalsa da dana sonra Poloniex Borsasını Circle’dan satın almayı planladığı ortaya çıktı. Son zamanlarda Poloniex takipçilerine TRX almaları gerektiğini tweetlemişti. Bu tweetler kısa bir süre içerisinde de silindi.

Sun daha sonra farklı sorunlarla da yüzleşti. Örneğin Digibyte’nin kurucusu Jared Tate, TRON’un kurucusu Justin Sun’ı “sahtekar” olarak nitelendirdi. Ayrıca, daha önce bildirdiğimiz gibi Tate, aynı eleştiriyi Binance için de yaptı. Saldırılara cevaben, Poloniex (Muhtemelen artık Sun’ın kontrolünde) Digibyte’i ortadan kaldırmaya karar verdi.

TRX, şu sıralar fiyat konusunda dalgalanmalar yaşıyor. Bir ay önce, kripto para birimi 0.02 dolar seviyesinde işlem görüyordu, ancak şimdi 0.146 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x