Yükleniyor...

Tron’a (TRX) Anonim İşlem Özelliği Geliyor!

Tron'un kurucusu Justin Sun, sosyal medya hesabından önemli bir paylaşımda bulundu.

Tron TRX

Tron’un kurucusu Justin Sun, sosyal medya hesabından önemli bir paylaşımda bulundu. Sun’ın paylaşımına göre, Tron kullanıcıları kısa süre içerisinde tümüyle anonim bir şekilde işlem yapabilecekler.

Dünyanın en büyük Blockchain platformlarından biri olan ve CoinMarketCap’in verilerine göre piyasa değeri bakımından en büyük 12. altcoin olan Tron (TRX) gelişimini sürdürüyor. Justin Sun’ın paylaşımına baktığımızda Tron’un gelişmeye devam edeceğini görüyoruz.

Anonim İşlem Özelliğinin Testlerine Başlandı

Sun, Tron geliştiricilerinin anonim işlem özelliğini test etmeye başladıklarını açıkladı. Bu özellikle birlikte Tron (TRX) işlemlerinde gönderici, alıcı, işlemin girdisi, çıktısı ve işlemdeki para miktarı gizli olacak. Test edilmeye başlanan bu özellikte zk-Snark algoritması (sıfır-bilgi algoritmalarından) kullanılıyor.

Özelliğin kullanıma sunulması sonrası Tron’un yüksek oranda anonim kalmak isteyen kullanıcıların odağına gireceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner