Yükleniyor...

Trucoin Sayesinde Kredi Kartı ile Bitcoin Alabiliyorsunuz

Çoğu kullanıcı Bitcoin'in kredi kartları ile ödemelerden daha avantajlı olduğunu düşünürken, Florida bazlı Trucoin girişimi olayı bambaşka bir boyuta getirip kredi kartı ile Bitcoin satın alma prosesi geliştirdi.

Çoğu kullanıcı Bitcoin’in kredi kartları ile ödemelerden daha avantajlı olduğunu düşünürken, Florida bazlı Trucoin girişimi olayı bambaşka bir boyuta getirip kredi kartı ile Bitcoin satın alma prosesi geliştirdi.

Trucoin sayesinde kullanıcılar VISA ve MasterCard ile Bitcoin satın alabiliyorlarken, Trucoin bu işlemlerden %5’lik bir kesinti alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Twitter’dan takipçimiz olan Alp Işık’ın belirttiğine göre, Türkiye’den satın almak istediğinde izin verilmemiş. Bunun sebebi de Trucoin’in regülasyonlara göre yayılma politikasını izlemesi. Şu anda sadece ABD’de birkaç eyalette hizmet verdiğini söyleyen Trucoin kurucu ortağı, ileriki 3 yıl süre içerisinde bütün ABD piyasasına hizmet verebilmeyi amaçlıyor.

Coinbase gibi şirketler, Bitcoin satın almalarında kredi kartı ile alış-veriş olanağı sağlamıyor, çünkü bu sayede herhangi bir saldırıda kredi kartı bilgileri çalınarak işlem yapılabilir.

Bitcoin satın almak için banka hesaplarındaki parayı Bitcoin borsasına yatırmanın çok uzun bir süreç olduğunu düşünenler için bu sistem, satın almalarda kolaylık sağlayabilir. Bakalım Trucoin.com girişiminin gelişimi nasıl sürecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x