Yükleniyor...

Trump, NFT Satışlarından Yaklaşık Bir Milyon Dolar Kazandı

ABD eski başkanı ve iş adamı Donald Trump, kendi NFT serisinden yaklaşık olarak bir milyon dolar kazandı.

trumpin twitter yasaginin kaldirilmasi talebi reddedildi 6

ABD eski başkanı ve iş adamı Donald Trump, kendi NFT serisinden yaklaşık olarak bir milyon dolar kazandı.

Verilere göre ABD eski başkanı Trump kendi NFT serisinden ciddi şekilde bir gelir elde etti. Trump’ın NFT serisinin ne işe yarayacağı ise topluluk tarafınca hala bir tartışma konusu.

ABD Eski Başkanı Trump, NFT Serisinden Bir Milyon Dolar Kazandı

NFT sektörü zor geçen bir yılın ardından toparlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıldaki bazı ayların hacmi sektörün ortaya çıkışından beri en düşük dönemini geçirdi.

ABD eski başkanı Donald Trump‘ın NFT’lerden kazancı ise NFT’lerini çıkartırken anlaştığı lisans firmasından geliyor. CIC Digital LLC, NFT projesinin arkasındaki şirket olan NFT INT LLC’ye ücretli bir lisans sözleşmesi kapsamında Trump’ın benzerliğini, adını ve görüntüsünü kullanmasına izin veriyor.

Ninja Squad NFT

Trump’ın NFT yatırımları, dijital varlıkların gelecekteki kullanımı hakkında önemli bir konumda bulunuyor. Blockchain teknolojisi, dijital varlıkların takip edilmesi, sahiplik doğrulaması ve telif hakları gibi konularda büyük bir potansiyele sahip olmasının yanı sıra, finansal işlemlerde güvenilirlik sağlaması nedeniyle de giderek daha fazla kullanılıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x