Yükleniyor...

Trump Yönetimi Ripple (XRP) Hakkında Olumlu Düşünüyor!

Ripple’in yeni baş pazar stratejisti olan Cory Johnson, Breaker Magazine ile çok ilginç bir röportaj yaptı.

Trump Ripple

Ripple’in yeni baş pazar stratejisti olan Cory Johnson, Breaker Magazine ile çok ilginç bir röportaj yaptı. Trump yönetiminin Ripple ve Ripple’a ait kripto para birimi XRP hakkında oldukça olumlu düşündüğünü açıkladı. Johnson’ın açıkladığı gibi, Ripple ile Beyaz Saray’daki yüksek profilli bir ekip arasında düzenli olarak görüşmeler yapıldığı da gün yüzüne çıkmış oldu.

Cory Johnson’ın baş pazar stratejisti olarak görevi, Ripple ve XRP’yi halka açıklamak. Johnson’ın, sekiz ay önce yeni işine başladığında şirketi ve kripto para birimi XRP’yi çevreleyen “FUD (korku belirsizliği ve şüphe)” tonunun hakim olduğunu söylüyor. Bir yandan, halk Ripple ile kripto para birimi XRP’yi eşitleme eğiliminde. Ayrıca, Ripple için adem-i merkeziyetçilik meselesi sık sık yanlış temsil ediliyor, çünkü Ripple, toplam 100 milyar olan XRP arzının yaklaşık 60 milyarına sahip.

Johnson’ın, XRapid’in lansmanı ve büyük bankaların ürünü kullanmasına kadar ne kadar süreceği sorusu üzerine, Ripple’in ağında Santander ve Standard Chartered gibi büyük bankaların olduğunu söyledi.

Trump Yönetimi Ripple Hakkında Ne Düşünüyor?

Beyaz Saray ve Trump yönetiminin Ripple hakkında ne düşündüğü sorusuna yanıt olarak Johnson şunları söylüyor:

Özellikle Beyaz Saray, Bitcoin madenciliğinin yüzde 80’inin ve Ethereum madenciliğinin çoğunluğunun Çin’de yapıldığı gerçeğinin farkında. XRP’ye baktığınız zaman, madencilik yok. Bu yüzden bir denetimi yönünden ya da çevresel bir yönüyle XRP çok farklı bir varlık konumunda. Yönetim ile yaptığımız görüşmelerde bunu fark ettiler ve bunun önemli olabileceğini düşünüyorlar.

Ripple’in hükümetle ilişkileri ve görüşmelerin nasıl gerçekleştiği konusunda Johnson daha fazla ayrıntı vermeyi reddetti. Genel olarak Johnson, Ripple’in politik çevrelerde bile olumlu bir hava yakaladığını ortaya koydu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner