Yükleniyor...

Trump’ın Eski Yardımcısı Bitcoin (BTC) Fonu Kuracak

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na 21 Aralık tarihinde yapılan bir başvuruya göre yatırımcı ve Trump’ın eski yardımcılarından Anthony Scaramucci, Bitcoin’e yatırım yapacak

bitcoin yatirimi

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na 21 Aralık tarihinde yapılan bir başvuruya göre yatırımcı ve Trump’ın eski yardımcılarından Anthony Scaramucci, Bitcoin’e yatırım yapacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Scaramucci’ye ait olan serbest yatırım fonu SkyBridge Capital, minimum 50.000 dolarlık yatıyım yapacak yatırımcılara imkan sunacak. Scaramucci daha önce The Block’s The Scoop podcast’inin bir bölümünde yer almış ve bu bölümde yatırımcı Paul Tudor Jones’un Bitcoin yatırımları hakkında konuşmuştu. Ünlü isim şu ifadeleri kullanmıştı:

“Fona geçiş olarak, bir miktar dijital para birimine sahip olmakla sorunum yok.”

SkyBridge daha önce, “dijital varlıklara yatırım yapmayı sağlayacak” yatırım fonlarına potansiyel olarak yatırım yapmanın kapılarını açmıştı.

Eski bir Beyaz Saray İletişim Direktörü olan Anthony Scaramucci, 2005 yılında bir hedge fonu olan SkyBridge’i kurdu. Fon, 9.3 milyar doları yönetiyor ve Fortune 500 şirketlerine, kar amacı gütmeyen bağışlara ve vakıflara, bağımsız servete çok çeşitli hedge teklifleri sunacağını ifade ediyor.

 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x