Yükleniyor...

TruthGPT Coin, Düzenleyicilerin Odağında

TruthGPT Coin ve Elon Musk AI Token olarak adlandırılan kripto para birimleri düzenleyicileri rahatsız ediyor.

elon musk 1

TruthGPT Coin ve Elon Musk AI Token olarak adlandırılan kripto para birimleri düzenleyicileri rahatsız ediyor.

Teksas yetkilileri dolandırıcılık için çıkartılan token’lar hakkında uyarılılarda bulunuyor. Bununla birlikte yerel düzenleyiciler halkı bilgilendirerek olayı engellemeye çalışıyorlar.

Dolandırıcıların Yeni Hedefi Elon Musk’ın TruthGPT’si

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TruthGPT Coin ve Elon Musk AI Token olarak adlandırılan kripto para destekçisi, yapay zeka etrafında büyüyen söylemden yararlanmak isteyen dolandırıcılığı bastırmak isteyen Teksas da dahil olmak üzere birçok eyalet düzenleyicisinden durdurma ve vazgeçme emirleri alıyor. 

en iyi kripto para borsalari

Teksas yetkilileri yaptıkları açıklamada, kripto para birimlerinin San Francisco’da ikamet eden Horatiu Charlie Caragaceanu ve The Shark of Wall Street de dahil olmak üzere ilgili şirketler tarafından işlendiği iddia edilen “sahte menkul kıymetler planının parçası” olduğunu söyledi.

İhraççının, token’lara yatırım yapmanın kazançlı yollarını ortaya çıkarmak için Elon Musk tarafından geliştirilmiş bir yapay zeka ve makine öğrenimi tahmin algoritmasına sahip olduğunu iddia ediyor. Ayrıca şirketlerini halka açmayı planladıklarını da sözlerine ekliyorlar.

Texas Eyalet Menkul Kıymetler Kurulu icra bölümü direktörü Joe Rotunda, bir röportajda, token’ların, şüphelenmeyen yatırımcılardan para kazanmak için popüler moda sözcüklerden ve kişiliklerden yararlanmaya çalışan yanlış yapanların en son tekrarı olduğunu söyledi. Ek olarak Rotunda, bu girişimin popülerlikten yararlanarak insanları kandırmaya çalıştığını ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x