Yükleniyor...

TRX Kurucusu Justin Sun, USDC’den Milyon Dolarlar Kazandı

Onchain analiz platformu Lookonchain, Tron (TRX) kurucusu Justin Sun'ın depeg gerçekleştirerek 3,3 milyon dolar depeg yaptığını bildirdi.

justin sun

Onchain analiz platformu Lookonchain, Tron (TRX) kurucusu Justin Sun’ın depeg gerçekleştirerek 3,3 milyon dolar depeg yaptığını bildirdi.

Son zamanlarda patlak veren stablecoin’lere yönelik gelişmeler devam ediyor. Popüler onchain platformlarından olan Lookonchain, yayınladığı raporlar neticesinde muhtemel olarak Justin Sun‘a bağlı bir kripto cüzdanının 11 Mart tarihinde depeg yaptığını belirtiyor. Yapılan işleme ait verileri bildiren Lookonchain, depeg‘in yaklaşık olarak 3,3 milyon dolar değerinde olduğunu vurguladı.

Justin Sun’ın USDC İşlemlerine Dair Veriler Paylaşıldı

Yapılan depeg işlemiyle ilgili ayrıntılı bilgileri paylaşan Lookonchain, 0xbcb7 adresinin, stablecoin’in depeg olmasından sonra Aave‘den 50 milyon USDC çektiğini belirtti. Adres daha sonra bu USDC‘yi eş oranda DAI ile takas etti ve aynı zamanda DAI ile takas etmek için Binance’ten 30 milyon USDC’nin üzerinde para çekti.

Süreç ilerlediğinde aynı adres Binance‘ten 214,9 milyon USDT çekip bunun 100 milyonunu 103,3 milyon USDC ile takas ettiği görülüyor. Adres ayrıca, DAI için USDC‘yi takas etmeden önce 75 milyon USDT’yi 75,5 milyon DAI ile değiştirdi. USDC’nin yeniden değerlenmesiyle birlikte, adres 30 milyon USDT ile 20 milyon USDC satın alırken 30 milyon DAI’yi 30 milyon USDC ile takas edildi. 50 milyon USDC’nin tamamı daha sonra yeni bir adres olan 0x30Dff’ye gönderildi.

Ayrıca 0x30Dff adresi Justin Sun’dan 100 milyon USDC almış ve muhtemel olarak USD’ye dönüştürmek üzere Coinbase’e 150 milyon USDC aktarmıştır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Cengiz
Cengiz
1 yıl önce

Öncelikle şunu belirtmek isterim Justun sun Kendi kazanması değil İnsanların kazanması Gerekiyor yatırım yapyorsun Uzun Yıllar 1 kuruş kazanayıp olan paranıda Erityorlar Ne yapım Adam zaten Zengin

ck x banner
ck youtube banner