Yükleniyor...

Tüm Düşüş ve Yükselişlere Rağmen Bitcoin (BTC) Holding’in Başarısı Göz Kamaştırıyor

Trader Christopher Jaszczynski, 2010'dan bu yana günlerin %87'sinde Bitcoin'in karlı olduğunu gösteren bir grafik paylaşırken, başka bir trader Bitcoin (BTC) yapısının yükselişte olduğunu söylüyor.

btc bitcoin

Trader Christopher Jaszczynski, 2010’dan bu yana günlerin %87’sinde Bitcoin’in karlı olduğunu gösteren bir grafik paylaşırken, başka bir trader Bitcoin (BTC) yapısının yükselişte olduğunu söylüyor.

Bitcoin (BTC) İlgisi Artıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD’nin havadan para dağıtması sonucu kurumsal yatırımcılar dahi Bitcoin herkesin dikkatini fazlaca çekiyor. Haftanın başında petrol fiyatlarındaki düşüş de buna katkıda bulundu.

Bu arada, bir kripto trader’ı, Bitcoin’in neden on yıl boyunca geleneksel varlıklara karşı güvenli bir liman olarak değerlendirilebileceğini gösteren bir grafik paylaştı.

‘Bitcoin (BTC) %87 Oranında Kar Elde Etti’

Son tweet’inde, kripto para analisti ve trader Christopher Jaszczynski, BTC fiyatını 0,1 doların altında olduğu zamanlardan, günümüze kadar ne kadar karlı tuttuğunu gösteren bir grafik paylaştı.

Toplam 3.538 günün %87’si (3.082) kârlı

‘Bitcoin (BTC) 8.000-8.200 Dolara Gidiyor’

Trader @CryptoCapo_, BTC yapısının yükseliş eğiliminde olduğunu düşünüyor. Analist, Bitcoin’in önceki yüksekleri destek olarak tekrar test ettikten sonra 8.000-8.200 dolara çıkmasını bekliyor.

Trader @ CRYPT0HULK, Bitcoin’nin 7.300 dolar – 7.600 dolar aralığında sıkışıp kalırsa BTC’nin 8.000 dolara yükselmeyeceğini belirtiyor.

Bitcoin’in 8 bin dolara ulaşması için 7300-7600 dolar aralığından çıkması gerekiyor.

Altın Yakında Düşecek Mi?

Bu aralar Bitcoin kadar altın fiyatı da dikkat çekmektedir. Trader Henrik Zeberg, GDX grafiğinde bir Ayı Bayrağı gördüğünü söyledi. Analist, bu paternin 2015’ten beri kitlesel bir düşüş işareti olarak algılandığını belirtti. Zeberg, altının buradan düşmeye başlamak üzere olduğuna inanıyor.