Yükleniyor...

Tüm Olumsuzluklara Rağmen Ethereum (ETH) Boğaları 2020 Yılına Hazırlanıyor

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, Ethereum'un fiyat hareketi, Bitcoin'in son zamanlarda aşağı yönlü hareketinden bağımsız olarak yukarı doğru herhangi bir momentum elde etmek için mücadele ediyor.

eth boğa 2020

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, Ethereum’un fiyat hareketi, Bitcoin’in son zamanlarda aşağı yönlü hareketinden bağımsız olarak yukarı doğru herhangi bir momentum elde etmek için mücadele ediyor. Bu fiyat eylemi, ETH’nin 130 doların altına sıkışmasına neden oldu ve bu da kripto para birimi için bir direnç seviyesi haline geldi.

Açık bir düşüşe rağmen, bir analist, matematiksel teknik analizine dayanarak, ETH’nin yakında önemli bir ivme görmesi olasılığına işaret ettiğini belirtiyor. Bu durum ETH’nin, 2020 yılında bir sonraki boğa koşusunu başlatabileceği anlamına gelir.

Yatırımcı Duyarlılığı Düşerken Ethereum (ETH) Ayıların Kontrolünde Kalıyor

Yazım sırasında, Ethereum 125 dolar seviyesinde işlem görüyor ve bu da günlük düşük seviyelerden hafif bir artışa işaret ediyor. Kripto para birimi, geçtiğimiz hafta sonu 136 dolara yükseldiğinden, önemli bir satış baskısı gördü ve düşüş hissi ile karşı karşıya kaldı. Bu durum ETH’nin 120 dolarlık düşük seviyesine inmesine yol açtı.

Yatırımcı hissini olumsuz yönde etkileyen faktörlerden biri de, PlusToken Ponzi programının liderlerinin, platformun kullanıcılarını sömürerek elde edilen 100 milyon dolar değerinde ETH tokenine sahip olmalarıdır.

Çalınan Ethereum (ETH) Fonları Satış Baskısı Oluşturuyor

Dolandırıcıların sahip oldukları çok sayıda token, ETH yatırımcıları arasında endişeye sebep olarak, önümüzdeki aylar ve yıllar için piyasaya sürekli bir baskı oluşturabilir.

https://twitter.com/CryptoGainz1/status/1209228939815768066?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1209228939815768066&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.newsbtc.com%2F2019%2F12%2F26%2Fmath-shows-that-2020-could-be-a-great-year-for-ethereum-bulls-heres-why%2F

Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan Gainzy, başka bir satış baskısını dile getirerek, ETH için boğa piyasasının sıkıntılı olduğunu söylüyor. Analist hacker’ların kontrolündeki 100 milyon dolarlık Ethereum’un tüketilene kadar satış baskısı oluşturacağını düşünüyor.

Bu Tartışmalara Rağmen ETH İçin 2020 Büyük Kazanımlar Elde Edebilir mi?

Popüler bir kripto para birimi analisti olan Bitcoin Jack, analizinin 2020’nin ETH için bir miktar yükseliş gösterebileceğine işaret ettiğini belirtiyor. Analist 2020’de ETH rallisi beklediğini şu şekilde açıklıyor:

Tüm hesaplarımda %3’e kadar bir risk olabileceğini belirtmekte fayda var. Bunun uzun vadeli konumsal bir ticaret olduğunu unutmayın. Matematiğe göre, ETH/BTC için ayı piyasası Eylül ayında sona erdi ve boğa piyasası 2021 yılına kadar menüde gözüküyor.

Gelecek haftalar ve aylardaki Bitcoin eğilimlerinin Ethereum üzerinde güçlü bir etkisi olması yüksek bir olasılık gibi görünüyor ve ETH’nin piyasanın geri kalanından bağımsız olarak yukarı doğru bir momentum tetikleyip tetikleyemeyeceği belirsizliğini koruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner