Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Dogecoin (DOGE) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Gören Dogecoin (DOGE) Dakikalar İçinde %35 Oranında Çöktü

Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Gören Dogecoin (DOGE) Dakikalar İçinde %35 Oranında Çöktü

ABONE OL:google-news

Volatilite yüksek vitese geçtikçe meme parası tıpkı meme hisseleri gibi performans gösteriyor.

Dogecoin‘in (DOGE) baş döndürücü rallisi bir engelle karşılaştı. Kripto para birimi, hafif bir iyileşme görmeden önce sadece birkaç dakika içinde neredeyse yüzde 35 düştü.

Dogecoin 1

WallStreetBets hareketiyle ilgili bir Twitter hesabının bir tweet ile duyuru yapmasının ardından kripto para birimi bir gün içinde %160’nin üzerinde değer kazanmıştı.

CoinMarketCap verilerine göre DOGE, tüm zamanların en yüksek seviyesine bugün 0.02626 dolara çıkarak ulaştı. DOGE, daha sonra gün içinde ATH’den %40 oranında düşüş yaşadı. Yine de kripto para birimi bu haliyle bile son 24 saatte %150, son 7 günde ise %110 oranında yükselişe tanık oldu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar