Yükleniyor...
Sponsored

Türk Telekom, Kullanıcılarına 1.000 Adet NFT Dağıtacak

Türk Telekom bünyesinde bulunan dijital oyun satış platformu Playstore, kullanıcılarına 1.

Turk Telekom Kullanicilarina 1000 Adet NFT Dagitacak

Türk Telekom bünyesinde bulunan dijital oyun satış platformu Playstore, kullanıcılarına 1.000 adet NFT dağıtacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Resmi web sitesi aracılığıyla duyuruda bulunan şirket, NFT‘leri kullanıcılarına ücretsiz dağıtacağını aktardı. Hak kazananların, Playstore üzerinden AAA (Yüksek Bütçeli Oyunlar) kategorili oyunlardan birini indirmeleri gerekiyor.

Türk Telekom, NFT Rüzgarına Kapıldı

Playstore’nin pazar hakimiyetini de artırmak isteyen Türk Telekom, kullanıcılarına sunduğu dijital varlık ayrıcalıklarını da getirecek.

Duyuruya göre, bir oyuncu platformdan yüksek bütçeli oyunlardan birini satın alırsa, karşısına NFT talep etme ekranı çıkacak. Butona tıklayan kullanıcılar, hediye edilecek 1.000 adet NFT’den birini kazanma şansına ulaşacak. Hak kazananlara ücretsiz dağıtılacak dijital ürünler, satılabilir ve transfer edilebilir olacak. Ayrıca çıkarılacak olan NFT’ler, Polygon (MATIC) ağında piyasaya sürülecek. Bu sayede düşük maliyet, yüksek hız ve güvenilirlik çerçevesinde ürünler dağıtılacak.

Türk Telekom Ventures Genel Müdürü Muhammed Özhan, şunları söyledi;

“Ülkemizde dijital deneyimin önemli bir parçası hâline gelen oyun ekosistemine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda insan odaklı yaklaşımımızla oyun dünyasını ve oyuncuyu ön plana koyarak yeni teknolojiler ve trendlerle harmanlanan projelere finansal açıdan da destek veriyoruz. “

“Yaay uygulaması ile kullanıcılara kendi NFT’lerini oluşturma özelliğini ilk kez bir sosyal medya platformu üzerinden sağladık. Şimdi de Playstore üzerinden yüksek geliştirme ve pazarlama bütçeleriyle hazırlanmış AAA oyun satın alımlarına özel 1000 adet NFT’yi, Playstore müşterilerinin hizmetine sunarak önemli bir çalışmaya imza atıyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x