Anasayfa Borsalar Türkiye'nin En Büyük Kripto Para Borsası Paribu'ya Litecoin Eklendi!

Türkiye’nin En Büyük Kripto Para Borsası Paribu’ya Litecoin Eklendi!

Şu anda piyasa hacmi ile dünyanın en büyük altıncı kripto para birimi olan Litecoin (LTC) Türkiye’nin en büyük kripto para borsası Paribu’ya eklendi. Litecoin, Bitcoin’in altın olarak görüldüğü kripto para ekosisteminde gümüş kripto para birimi olarak görülüyor.

Paribu, yatırımcılar için Litecoin yatırımının önünü açmış durumda, ancak henüz borsa aracılığıyla Litecoin alımı veya satımı yapmak mümkün değil. Sadece borsadaki hesabınıza tanımlı Litecoin cüzdanınıza Litecoin yatırabiliyor veya hesabınıza tanımlı Litecoin’i çekilebiliyorsunuz. Borsa hesabınıza Litecoin yatırabilmek için üst menüdeki “Yatırma İşlemleri” seçeneğine kullanabilirsiniz. Buradan “Litecoin Yatır” başlığı altından Litecoin için adres oluşturabilir ve bu adrese gönderim yapabilirsiniz.

Paribu LTC Litecoin

Litecoin bakiyenizi çekebilmek için ise üst menüdeki “Çekim İşlemleri” seçeneğine ve “Litecoin Çek” sekmesine tıklayabilirsiniz. Çekmek istediğiniz Litecoin miktarını çekip, cüzdan bilgisini ekleyerek LTC çekimini başlatabilirsiniz.

Litecoin LTC Paribu

Minimum Litecoin yatırma limiti: 0.0005 LTC olarak belirlenmiş durumda. Bu tutarın altındaki yatırma miktarlarının dikkate alınmayacağı ve takip edilmeyeceğinin altını çizelim.

Paribu şu an için yalnızca LTC yatırma ve çekme imkanı sunuyor. Litecoin henüz markete dahil edilmiş değil, ancak yakın zamanda kripto para biriminin markete eklenmesi bekleniyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
54.195,251.86%