Yükleniyor...

Tutarlı Öngörüleriyle Bilinen Gizemli Balinadan Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Tezos (XTZ) Tahmini

Yakından takip edilen bir kripto para balinası, 2020 için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Tezos (XTZ) için fiyat tahminlerini açıklamak için su yüzüne çıktı.

Tutarlı Tahminleriyle Bilinen Gizemli Balinadan Bitcoin BTC Ethereum ETH XRP ve Tezos XTZ Fiyat Tahmini

Yakından takip edilen bir kripto para balinası, 2020 için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Tezos (XTZ) için fiyat tahminlerini açıklamak için su yüzüne çıktı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BitMEX’teki en iyi trader’lar arasında olan “AngeloBTC”, elindeki kripto varlıkların büyüklüğü nedeniyle kripto balinası olarakta adlandırılıyor. Öte yandan balina pek aktif değil ve su yüzüne çok fazla çıkmıyor. En son 2019 Ekim ayında gözükmüş ve BTC’nin 6.000 dolara düşeceğini söyleyip gözden kaybolmuştu.

Balinanın kısa bir süre gözükmesi ve herhangi bir metodoloji sunmadan fiyat tahmininde bulunması pek dikkate alınmamıştı ancak BTC’nin tahminleri yönünde hareket etmesi dikkat çekti ve ondan gelecek tahminlere önem verilmeye başlandı.

“Büyük Bir Ralli Yaşanacak”

Uzun zamandır gözükmeyen balina şimdi yeni tahminleriyle döndü. Balina, Bitcoin’in intikam almak için geri döndüğüne inandığını ve bu yıl minimum zirvenin 30.000 dolar olacağını söyledi.

Angelo, Bitcoin’in meteorik fiyat artışının altcoin piyasasını da etkilemesini bekliyor. Sene sonuna kadar Bitcoin ile birlikte, Ethereum’un (ETH) 500 dolara, Ripple’ın (XRP) 1 dolara ve Tezos’un (XTZ) 10 dolara ulaşacağı tahmininde bulundu

Metodolojisini yine açıklamayan trader’ın Bitcoin tahminin geçen yılın Mart ayında yaptığı uzun vadeli tahminiyle uyumlu olduğu görülüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x