Yükleniyor...

Tutarlı Öngörüleriyle Bilinen İsimden Korkutan Bitcoin Cash Fiyat Tahmini!

Wall Street'in emektar isimlerinden Peter Brandt, en büyük beşinci altcoin olan Bitcoin Cash'in (BCH) 127 dolar seviyesine düşebileceği tahmininde bulundu.

Tutarlı Öngörüleriyle Bilinen İsimden Korkutan Bitcoin Cash Tahmini

Wall Street’in emektar isimlerinden Peter Brandt, en büyük beşinci altcoin olan Bitcoin Cash’in (BCH) 127 dolar seviyesine düşebileceği tahmininde bulundu.

Brandt’ın Bitcoin Cash için dikkat çekici fiyat öngörüsü dün akşam saatlerinde başlayan sert Bitcoin satışlarından sonra geldi. Bitcoin, dünkü satış dalgasıyla 8.100 dolara kadar düştü. Bitcoin’deki sert düşüş piyasanın geri kalanını da etkiledi ve birkaç saat içinde toplam piyasa değeri 60 milyar dolar eridi.

Roger Ver destekli Bitcoin hard fork’u Bitcoin Cash sadece birkaç saat içinde yüzde 25’in üzerinde değer kaybetti. Emtia ticareti uzmanı ve usta analist Peter Brandt’a göre, Bitcoin Cash fiyatı potansiyel olarak 127,50 dolara düşecek ve ciddi kayıplar vermeye devam edecek.

Bitcoin Cash haberin hazırlandığı sırada yüzde 23,18’lik kayıpla 222,85 dolardan işlem görüyor. Güçlü altcoin şu anda 4 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

Brandt daha önce piyasadaki geniş kapsamlı satışa bağlı olarak yüzde 11’den fazla değer kaybeden Ripple’ın XRP’sinin tamamen çökeceği öngörüsünde bulunmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner