Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Tutarlı Öngörüleriyle Tanınan İsimden Bitcoin için Yeni Fiyat Tahmini 

Tutarlı Öngörüleriyle Tanınan İsimden Bitcoin için Yeni Fiyat Tahmini 

ABONE OL:google-news

The Wall Street’te dirsek çürüten emekli trader Peter Brandt, kripto para piyasasına büyük ilgi duyan duayen isimlerden. Tutarlı fiyat öngörüleriyle bilinen Brandt’tan Bitcoin fiyatı için yeni fiyat tahmini geldi.

Brandt, 7 Eylül’de Twitter hesabı üzerinden attığı tweet’leri ile Bitcoin’de aşağı doğru baskı görülmesine rağmen hala bir kopuş olabileceğini belirtti. Tecrübeli trader’ın BTC/USD grafiği üzerinden şu değerlendirmeyi yaptı:

“Bitcoin inen bir üçgenin tanımını karşılıyor. Acemi grafik uzmanlarının size farklı söylemelerine izin vermeyin. Fiyatların, azalan bir üçgenin üst çizgisinden yukarı yönlü sıçrama yapmasına yıllar boyunca çok kez tanıklık etik.”

Brandt, Bitcoin grafiklerine klasik grafik çizme tekniklerini uyguluyor ve bu uygulaması Bitcoin’e uymadığını düşünen bazı kimseler tarafından eleştiri alıyor. Bu eleştirilere rağmen klasik grafik çizme tekniklerini sürdüren Brandt, mevcut şartlar altında Bitcoin’in büyük olasılıkla daha uzun yatay çizgi de üçgenden çıkacağı belirtiyor. Böyle bir durumda analiste göre düşüş daha düşük seviyelerde kalabilir:

“Dik açılı üçgenler, yatay sınırlar arasında bir çözünürlük anlamına gelir (ancak zorunlu değil).”

Brandt, daha önce 10 ila 100 BTC arasında bir Bitcoin yatırımına sahip olduğunu açıklamıştı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar