Yükleniyor...

Tutarlı Öngörüleriyle Tanınan İsimden Bitcoin için Yeni Fiyat Tahmini 

The Wall Street'te dirsek çürüten emekli trader Peter Brandt, kripto para piyasasına büyük ilgi duyan duayen isimlerden.

Peter Brandt Bitcoin Fiyat Tahmini

The Wall Street’te dirsek çürüten emekli trader Peter Brandt, kripto para piyasasına büyük ilgi duyan duayen isimlerden. Tutarlı fiyat öngörüleriyle bilinen Brandt’tan Bitcoin fiyatı için yeni fiyat tahmini geldi.

Brandt, 7 Eylül’de Twitter hesabı üzerinden attığı tweet’leri ile Bitcoin’de aşağı doğru baskı görülmesine rağmen hala bir kopuş olabileceğini belirtti. Tecrübeli trader’ın BTC/USD grafiği üzerinden şu değerlendirmeyi yaptı:

“Bitcoin inen bir üçgenin tanımını karşılıyor. Acemi grafik uzmanlarının size farklı söylemelerine izin vermeyin. Fiyatların, azalan bir üçgenin üst çizgisinden yukarı yönlü sıçrama yapmasına yıllar boyunca çok kez tanıklık etik.”

Brandt, Bitcoin grafiklerine klasik grafik çizme tekniklerini uyguluyor ve bu uygulaması Bitcoin’e uymadığını düşünen bazı kimseler tarafından eleştiri alıyor. Bu eleştirilere rağmen klasik grafik çizme tekniklerini sürdüren Brandt, mevcut şartlar altında Bitcoin’in büyük olasılıkla daha uzun yatay çizgi de üçgenden çıkacağı belirtiyor. Böyle bir durumda analiste göre düşüş daha düşük seviyelerde kalabilir:

“Dik açılı üçgenler, yatay sınırlar arasında bir çözünürlük anlamına gelir (ancak zorunlu değil).”

Brandt, daha önce 10 ila 100 BTC arasında bir Bitcoin yatırımına sahip olduğunu açıklamıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x