Yükleniyor...

Tuur Demeester Rakam Verdi: BTC 5 Bin Dolara Düşebilir

Adamant Capital kurucusu Tuur Demeester, Bitcoin (BTC) hakkında açıklamalarda bulundu.

Tuur Demeester

Adamant Capital kurucusu Tuur Demeester, Bitcoin (BTC) hakkında açıklamalarda bulundu. Ünlü isim Bitcoin’in sert bir yükselişten sonra düşeceğini ifade etti. Demeester’a göre Bitcoin 5 bin dolara kadar gerileyebilir. Bildiğiniz gibi Bitcoin, yüzde 200’ün üzerinde bir büyüme kaydetti ve nisan ile haziran 2019 arasında piyasanın yükseliş döneminin ardından 13 bin 800 dolar ile yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Bu harekete katkıda bulunan birçok faktör de var.

Tuur Demeester Pazarın Nefes Alması Gerektiğini Dile Getirdi

WhatBitcoinDid’in son bölümünde, Adamant Capital’in kurucu ortağı olan Tuur Demeester, Richard Wyckoff’un birikim teorisini gündeme getirdi ve en büyük dijital varlık için yüzeye çıkabileceğini öne sürdü. Bu trendi ele alan Demeester, boğa koşusu sırasında Bitcoin’in uzun vadeli yatırımcılarının beklediğini söyledi. Bu durumda BTC’lerini satanların hata ettiğini söyleyen ünlü isim, Bitcoin’in sert bir yükseliş sonrasında düşeceğini açıkladı. Ona göre Bitcoin toparlanmadan önce 5 bin dolara kadar inebilir. Demeester şu ifadeleri kullandı: “Bir ralliden sonra pazarın bir nefes alması gerekiyor. Nefesi almak zorundalar. Bu şekilde daha da yükselebilir.”

Demeester’e göre, zayıf eller elendikten sonra BTC’nin fiyatı yükselecek. Ünlü isim ayrıca dünyadaki milyarderlerin yüzde 30’unun gelecekte Bitcoiner olma ihtimali olduğunu ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x