Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Tuvalet Kağıdı Token’ı (TPT) Bitcoin’i Geçti!

Tuvalet Kağıdı Token’ı (TPT) Bitcoin’i Geçti!

ABONE OL:google-news
PrimeXBT

CoinMarketCap, koronavirüs salgını sırasında ortaya çıkan tuvalet kağıdı token’ını (TPT) Bitcoin’in üzerine yerleştirerek, kullanıcılarına 1 Nisan şakası yaptı!

tuvalet kağıdı token'ı TPT

Dünya şu anda yıkıcı koronavirüs salgını ile mücadele ediyor. Birçok insan bu salgından ötürü hayatını kaybederken, birçoğu da karantinada. Böyle bir zamanda CoinMarketCap, yüzleri biraz olsun güldürmek için böyle bir şaka hazırladı. Toilet Paper Token (TPT), listede 85 milyar dolarlık piyasa değeri ile görülüyor. Bununla beraber yazının yazıldığı sırada Toilet Paper Token 1.64 dolardan işlem görüyordu.

Toilet Paper Token (TPT) Nasıl Çalışıyor?

TPT satın alan kişiler CoinMarketCap’in paylaştığı bilgilere göre tuvalet kağıdı satın alma garantisi edinmiş oluyor. Koronavirüs salgını nedeniyle stokçuların tuvalet kağıtlarını bitirmesi, malum stokların da tükenmesine yol açmıştı. Tuvalet kağıdı stokları yenilenir yenilenmez bu token’ı satan aşan kişiler tuvalet kağıdına ilk olarak ulaşabilecek.

CoinMarketCap, tuvalet kağıdı token’ının kullanıldığı sistemde son tuvalet kağıdı paketi için markette kavga çıkmayacağını dile getiriyor. Marketler stokları yeniledikçe bu token sahiplerine de haber verecek. Token, 1 Nisan 2020’de “Shitake Borsası”nda satışa sunuldu. İnsanlar artık rahatlıkla bu token’ı satın alabilecek. Tuvalet kağıdı satın almayı garanti etmek istiyorsanız, bu token’la ilgilenebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar