Yükleniyor...

Tuvalet Kağıdı Token’ı (TPT) Bitcoin’i Geçti!

CoinMarketCap, koronavirüs salgını sırasında ortaya çıkan tuvalet kağıdı token’ını (TPT) Bitcoin’in üzerine yerleştirerek, kullanıcılarına 1 Nisan şakası yaptı!

Tuvalet Kağıdı Token’ı TPT Bitcoin’i Geçti

CoinMarketCap, koronavirüs salgını sırasında ortaya çıkan tuvalet kağıdı token’ını (TPT) Bitcoin’in üzerine yerleştirerek, kullanıcılarına 1 Nisan şakası yaptı!

tuvalet kağıdı token'ı TPT

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dünya şu anda yıkıcı koronavirüs salgını ile mücadele ediyor. Birçok insan bu salgından ötürü hayatını kaybederken, birçoğu da karantinada. Böyle bir zamanda CoinMarketCap, yüzleri biraz olsun güldürmek için böyle bir şaka hazırladı. Toilet Paper Token (TPT), listede 85 milyar dolarlık piyasa değeri ile görülüyor. Bununla beraber yazının yazıldığı sırada Toilet Paper Token 1.64 dolardan işlem görüyordu.

Toilet Paper Token (TPT) Nasıl Çalışıyor?

TPT satın alan kişiler CoinMarketCap’in paylaştığı bilgilere göre tuvalet kağıdı satın alma garantisi edinmiş oluyor. Koronavirüs salgını nedeniyle stokçuların tuvalet kağıtlarını bitirmesi, malum stokların da tükenmesine yol açmıştı. Tuvalet kağıdı stokları yenilenir yenilenmez bu token’ı satan aşan kişiler tuvalet kağıdına ilk olarak ulaşabilecek.

CoinMarketCap, tuvalet kağıdı token’ının kullanıldığı sistemde son tuvalet kağıdı paketi için markette kavga çıkmayacağını dile getiriyor. Marketler stokları yeniledikçe bu token sahiplerine de haber verecek. Token, 1 Nisan 2020’de “Shitake Borsası”nda satışa sunuldu. İnsanlar artık rahatlıkla bu token’ı satın alabilecek. Tuvalet kağıdı satın almayı garanti etmek istiyorsanız, bu token’la ilgilenebilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Ahmet
Ahmet
3 yıl önce

Mükemmel bir fikir ??

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x