Yükleniyor...

Twitch’in Web3 Versiyonu Stacked, 12.9 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Web3 video ve canlı yayın platformu Stacked, Pantera Capital liderliğindeki A Serisi finansman turunda 12,9 milyon dolar topladı.

Twitchin Web3 Versiyonu Stacked 12.9 Milyon Dolar Yatirim Aldi

Web3 video ve canlı yayın platformu Stacked, Pantera Capital liderliğindeki A Serisi finansman turunda 12,9 milyon dolar topladı.

Stacked platformu, Alphabet’e ait YouTube ve Amazon’a ait Twitch‘e merkeziyetsiz bir alternatif sunmayı amaçlıyor. Mart 2021’de kurulan Los Angeles merkezli girişim, içerik oluşturucuların gelirlerinin daha fazlasını elde etmelerini ve bunun performans aracılığıyla kazanılan kendi tokenları aracığılıyla gerçekleşmesini istiyor.

Stacked, Pantera Capital Liderliğinde 12.9 Milyon Dolar Topladı

Stacked, yatırım turunda 12.9 milyar dolar toplarken, kripto şirketi Pantera Capital yatırım toplamaya öncülük eden isim oldu.

Finansman turundaki yatırımcılar arasında GFR Fund ve Z Venture Capital yer aldı. Şirketin topladığı sermaye, pazarlama, içerik edinme, işe alma ve aynı zamanda Latin Amerika, Hindistan ve Güneydoğu Asya bölgelerine genişlemede kullanılacak.

kripto para oyunlari

Stacked’in kurucusu ve CEO’su Alex Lin, CoinDesk ile yaptığı röportajda şunları söyledi:

“İçerik üreticilerine, değerli olmalarına yardımcı oldukları platformlar üzerinde gerçekten sahiplik verirseniz, o zaman hem platformun kendisinin, hem de içerik oluşturucuların teşviklerini gerçekten uyumlu hale getirirsiniz”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner