Twitter Bitcoin’i Platforma Entegre Edebilir • Coinkolik
Yükleniyor...

Twitter Bitcoin’i Platforma Entegre Edebilir

Kaynaklara göre, Twitter Bitcoin’i platforma entegre edebilir.

twitter bitcoini ağına entegre edebilir

Kaynaklara göre, Twitter Bitcoin’i platforma entegre edebilir. Popüler sosyal ağ, platformuna bir bahşiş işlevi eklemek istiyor. Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey’in tekrarlanan Bitcoin değerlendirmeleri göz önüne alındığında, gelecekteki bir Twitter bahşiş hizmetinin devreye girmesi beklenebilir. Bununla beraber eğer bu gerçekleşirse, kullanıcılar Bitcoin kullanarak birbirlerine bahşiş gönderebilecek.

Twitter Bitcoin’in Benimsenmesine Yardımcı Olabilir

Bitcoin’in benimsenmesinde hala birçok eksiklikler mevcut. Sosyal ağ her ne kadar kripto paralar ortaya çıktığından beri bu konu hakkında sıklıkla kullanılsa bile maalesef yetersiz kalıyor. Bazılarına göre dijital para birimi, mevcut büyük bir platforma diğer seçeneklere göre dikkate değer bir fark yaratacak şekilde entegre edilene kadar niş bir ilgi olarak kalacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Edinilen bilgilere göre ünlü sosyal ağ, kullanıcıların birbirlerini bahşiş vermelerini sağlayacak bir özellik düşünüyor gibi görünüyor. Yakında çıkacak olan Twitter bahşiş özelliklerinin Jack Dorsey’in diğer şirketi Square ile entegre olup olmayacağı da henüz açık değil. Dorsey, yıllar boyunca Bitcoin sevgisini sürekli olarak etrafa yaydı. Bunu kesinlikle gizlemedi.

Bununla birlikte, belki de en çok dikkat edilmesi gereken nokta Dorsey’in Bitcoin mikroödeme çözümü Lightning Network’te yatırım yapmasıdır. Dorsey, açıkça Bitcoin’in büyük bir hayranı ve Lightning Network’e özel bir ilgisi var. Bu nedenle Twitter’ın Bitcoin’i platformuna entegre edeceğine dair dedikodular doğruluk payı içeriyor olabilir. Önümüzdeki günlerde söylentilerin doğru olup olmadığını göreceğiz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x