Yükleniyor...

Twitter CEO’su Square Cash’de Düzenli Bitcoin Alım Yeniliğini Tanıttı

Twitter CEO'su Jack Dorsey, 18 Mayıs'ta Square Cash uygulamasının günlük, haftalık ve iki haftada bir yinelenen Bitcoin alımları yapma yeteneğini gösterdi.

jack dorsey

Twitter CEO’su Jack Dorsey, 18 Mayıs’ta Square Cash uygulamasının günlük, haftalık ve iki haftada bir yinelenen Bitcoin alımları yapma yeteneğini gösterdi. Square CEO’su Cash App kullanıcılarının artık fonlarının değerini Satoshi olarak da görüntüleyebileceklerini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dorsey, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, artık Cash App’te tekrarlanan satın alımları otomatik olarak yapılabileceğini ve günlük, haftalık ve iki haftada bir olarak seçebileceğimiz alımlar ile düzenli olarak birikim yapılabileceğini belirtti.

Jack Dorsey’i özellikle son yıllarda en büyük Bitcoin savunucuları arasında görüyoruz. Dorsey daha önce yaptığı açıklamada, Bitcoin’in internetin yerel para birimi olacağını ve uygulamada yapılan yeniliklerin ağırlıklı olarak Bitcoin tarafında gerçekleştirileceğini belirtti. Square’in yeni yinelenen satın alma işlevini ne zaman tam olarak kullanıma açacağı tam olarak bilinmiyor.

Bu tarz düzenli alım emirleri, nispeten başarılı bir yatırım stratejisi olsa da kripto piyasalarda böylesine bir yeniliğin ne kadar rağbet göreceği merak konusu.