Yükleniyor...

Twitter ile Kripto Para Göndermek Artık Mümkün Olacak

Mask Network, üçüncü taraf bir eklenti aracılığıyla Twitter ve Facebook'ta kripto para işlemlerini kolaylaştıracak.

Twitter ile Kripto Para Gondermek Artik Mumkun Olacak 1

Mask Network, üçüncü taraf bir eklenti aracılığıyla Twitter ve Facebook’ta kripto para işlemlerini kolaylaştıracak. Kullanıcılar bu sayede kripto paraları gönderebilecek ve ödünç alabilecek. Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin de uygulamaya desteğini bildirdi.

Mask Network Facebook ve Twitter’ı Entegre Etti

Mask Network eklentisi ile kripto para kullanıcıları ödeme gönderebilir, kripto para birimi değiştirebilir, ödünç alabilir, diğer trader’ları takip edebilir, token satışlarından yararlanabilir ve portföy analiz araçlarından yararlanabilir.

Mask Network şu anda iki hizmet tarafından desteklenen Facebook ve Twitter entegrasyonu sunuyor: Uniswap ve CoinMarketCap. Bu özelliğe web tarayıcısı eklentileri (Chrome ve Firefox için) veya bir mobil uygulama (Android ve iOS) aracılığıyla erişilebilir.

Şirkete göre, uygulamanın gelecek sürümleri Facebook’u ve eksiksiz DeFi uygulamaları paketini destekleyecek. Veri aktarımları ve içerikten para kazanma da yolda. Mask Network’ün kurucularından Suji Yan konu hakkında şunları söyledi:

“NFT’ler, DeFi, DAO’lar, merkezi olmayan depolama, Katman 2 ve diğer noktalar da dahil olmak üzere merkeziyetsiz  bir ittifakı güçlendirmek için buradayız. Nihai hedefimiz bir köprü oluşturmak ve değeri merkezi platformlardan uzaklaştırmak.”

Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin, şirketin tanıtım kampanyasını retweet’leyerek bu yılın başlarında uygulamayı onayladı.

Sosyal Medyada Kripto Paralar

Mask Network, sosyal medya aracılığıyla kripto para ödemelerini destekleyen ilk proje değil.

DropBit, iPayYou, Tippin.me, Lite.im, Cointext ve QuickCoin gibi diğer uygulamaların tümü benzer hedeflere sahiptir. Kripto para özellikli tarayıcı Brave de Twitter’ı destekliyor.

Çoğu sosyal medya sitesinde kripto para birimi için çok az birinci taraf desteği var. Twitter’ın kripto para birimi ödemelerini entegre etmek için açık bir planı yokken, Facebook’un Libra kripto para birimi planları yavaş ilerliyor. Bu arada Telegram, TON blok zinciri projesinden çıktı.

Reddit,yalnızca sınırlı sayıda kripto para birimini entegre etti.

Bu nedenle, üçüncü taraf kripto para eklentileri pazarı tamamen açıktır. Mask Network’ün popülerlik kazanıp kazanmayacağı belirsizliğini koruyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x