Yükleniyor...

Twitter Kripto Fiyat Endeksi Genişliyor

Sosyal medya platformu Twitter, yeni eklenen 30'dan fazla kripto para birimiyle kripto fiyat endeksini genişletmeye başladı.

Twitter Kripto Fiyat Endeksi Genisliyor

Sosyal medya platformu Twitter, yeni eklenen 30’dan fazla kripto para birimiyle kripto fiyat endeksini genişletmeye başladı.

Kripto para birimlerinin en aktif olduğu ve en kolay tanıtılabildiği Twitter, kripto alanında daha fazla söz sahibi olmak için çeşitli hamleler yapıyor. Elon Musk tarafından satın alınan şirket, daha fazla kripto ağırlıklı bir mecra haline gelmeye başladı. NFT destekli profil fotoğrafları, bağışlar, coins entegrasyonu ve kripto fiyat endeksi göze çarpan çalışmaları oldu. Son olarak sosyal medya devi, geçtiğimiz ay başlattığı kripto fiyat endeksine 30 farklı kripto para birimini dahil etti.

Twitter Üzerinden Kripto Para Takibi Kolaylaşıyor

Sosyal medya devi Twitter, platform içerisindeki geliştirmeleriyle kripto para birimlerinin takibini kolaylaştırmayı amaçlıyor. 21 Aralık’ta Bitcoin ve Ethereum ile kripto fiyat endeksini başlatan şirket, bu özelliğine 30 farklı kripto para birimini daha ekledi.

solana twitter cashtags

Bu yeni ekleme, sosyal medya devinin üzerinde yoğun bir şekilde durduğu Cashtags özelliğinin bir parçası olarak geldi. Platformun arama yerine önüne dolar işareti getirerek yazılan kripto sembolleri, bu semboller için grafik fiyatını sonuç ekranına düşürüyor.

Eklenen kripto para birimleri arasında, USDT, XRP, ADA, SOL, MATIC, AVAX, LTC gibi majör coin’ler yer alıyor. Son verilere göre, eklentideki coin’ler piyasa değerine göre en iyi ilk 50 arasından çekildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Serdar Çelik
Serdar Çelik
1 yıl önce

Twitter’ın kripto para piyasasını biraz salması gerekiyor

ck x banner
ck youtube banner