Yükleniyor...

Twitter, XRP Ödeme Platformunu Engelledi

Twitter, kullanıcıların bir dizi komutu tweetleyerek birbirlerine XRP göndermelerine izin veren popüler XRP Tip Botu engelledi.

twitter xrp ödeme platformunu banladı

Twitter, kullanıcıların bir dizi komutu tweetleyerek birbirlerine XRP göndermelerine izin veren popüler XRP Tip Botu engelledi. Sebep olarak ise “taklitçilik” gösterildi. Tip Bot platformu, kullanıcılara birbirlerini ödüllendirmek ve içerik oluşturucuları desteklemek için kolay bir yol sunmak için tasarlanmıştı.

XRP Tip Bot Twitter Kurallarını İhlal Etmiş

Sosyal medya devi, @xrptipbot’un Twitter kurallarını ihlal ettiğini söyledi. Hesap sahibi konuyla ilgili netlik ve son durum istediğinde, Twitter hesabın tekrar açılmayacağını açıkladı. Twitter üzerinden gönderilen yanıtta şu ifadeler kullanıldı: “Merhaba, Twitter hesabınızın Twitter Kurallarını, özellikle taklitçilik politikasını ihlal ettiğini fark ettik. Taklitçilik, kesinlikle yasaktır. Bu hesap askıya alındı ​​ve geri açılmayacak.”

Tip Bot, Ekim 2018’de piyasaya sürüldü ve Ripple destekli XRPL Labs’ın kurucusu Wietse Wind‘e ait. Gerçek zamanlı bir izleyiciye göre, kurulduğundan bu yana platform üzerinden şu anda yaklaşık 484 bin 364 dolar değerinde toplam 2.177.155 XRP ödemesi yapılmıştır. Tip Bot üzerinden bu zamana kadar 861 bin 315 ödeme yapıldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x