Yükleniyor...

Twitter’daki Ortak Kanı: Bitcoin Yılı 15 – 20 Bin Dolar Aralığında Kapatacak

Bitcoin son zamanlarda medyada oldukça fazla yer buluyor.

Twitter Bitcoin

Bitcoin son zamanlarda medyada oldukça fazla yer buluyor. Bunun nedeni ise son günlerde görülen fiyat dalgalanmaları. 22 Haziran’da 10.000 doları aşan Bitcoin o tarihten bu yana 10.500 dolar ila 14.000 dolar arasında gidip geliyor. Bu da insanların meraklanmasına, bir sonraki fiyat hareketinin ne yönde ve ne zaman geleceğini sormaya itiyor.

CT’nin yaptığı basit bir araştırmaya göre, Bitcoin fiyatı artmaya devam edecek gibi görünüyor. Sonuçlar Josh Olszewick tarafından bir tweet ile paylaşıldı.

Araştırma, insanların Bitcoin’in yılı hangi fiyat aralığında kapatacağına ilişkin görüşlerini içeriyor. Araştırma kapsamında yapılan ankette 100.000’den fazla oy kullanıldı. Josh, sonuçları Bitcoin fiyatıyla ilgili genel kanının ne olduğunu gösteren bir grafikle paylaştı.

Bitcoin Fiyatı 2019

Ankete katılanların büyük bir çoğunluğu, Bitcoin’in bu yıl sonuna kadar mevcut fiyatından daha değerli olacağına inanıyor. Büyük çoğunluk Bitcoin fiyatının yıl sonuna kadar 15 bin ila 20 bin dolar aralığına çıkacağı görüşünde.

Tarafsız bir bakış açısıyla kripto para piyasasının bu yılki performansının oldukça olumlu yönde olduğunu söyleyebiliriz. Coin360’ın verilerine göre, Bitcoin, yılın başından bu yana değerini yüzde 200 artırdı. Bazı analistler mevcut piyasa trendinin 2017’nin sonunda görülen piyasa koşullarını yansıttığını öne sürüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner